• −9%
Glaistas universalus lengvas Fill &...

Glaistas universalus lengvas Fill & Finish Knauf 20 kg

310315
23,11 € 25,40 € -9%

(23,11 € kib.)

Su PVM

Fill & Finish Light – tai lengvas, paruoštas naudoti glaistas, gaminamas iš kalcio karbonato, vinilo rišiklio ir kitų medžiagų, gerinančių produkto savybes. Glaistui gaminti naudojami lengvo tipo užpildai, dėl kurių glaistui būdinga ypač gera išeiga (padengiamas iki 35 % didesnis plotas, lyginant su įprastais glaistais). Skirtas glaistyti rankomis (mentele) arba mašininiu būdu.

Naudojimas ir savybės

Glaistas Fill & Finish Light naudojamas plonam viršutiniam sluoksniui padengti (paviršiaus paruošimo lygmuo Q3 arba Q4). Ant gipskartonio plokščių siūlių (HRAK tipo), prieš tai užpildytų gipsiniu glaistu Uniflott arba Fugenfüller, baigiamajam sluoksniui dengti (Q2). Gipskartonio plokščių siūlėms (AK tipo) glaistyti naudojant armavimo juostas, rekomenduojama rinktis Kurt. Glaistymo kampams klijuoti. Galima glaistyti tiek rankiniu būdu, tiek mechanizuotai iki 2 mm storio sluoksniu. Naudojamas ant mineralinių paviršių – stabilių gipsinių, kalkinių, betoninių paviršių, cemento ir kalkių tinkų, gipsinių ar dujų silikato blokelių; - ant gipso plokščių. Skirtas sienoms ir luboms vidaus patalpose.

 • Vidaus darbams
 • Paruoštas naudoti glaistas
 • Lengvas, sveria apie 35 % mažiau nei įprasti glaistai
 • Lengvai glaistomas, išlyginamas, šlifuojamas ir apdorojamas
 • Skirtas glaistyti įvairių tipų pagrindus, ruošiant paviršių Q2–Q4 lygiu
 • Galima glaistyti ir armuoti gipskartonio AK tipo siūles (Q1)

Aprašymas

Darbo eiga

Visi pagrindai turi būti laikantys apkrovas, sausi, nedulkėti, be riebalinių sluoksnių ir be kitų sukibimui su pagrindu trukdančių sluoksnių ir dalelių. Didelius nelygumus ar pagrindo pažeidimus užtaisyti gipsiniais glaistais, pvz.: Fugenfüller, Q-Filler arba Uniflott. Stipriai įgeriantį arba nestabilų pagrindą reikia nugruntuoti giliai įsigeriančiu gruntu Tiefengrund. Gipskartonio plokščių paviršių glaistyti galima tik tada, kai įsitikinama, kad plokštės nebus paveiktos žymesnių deformacijų dėl temperatūros ir drėgmės svyravimų, gruntuoti nebūtina, tačiau rekomenduotina; gruntuoti giluminiu gruntu Tiefengrund.

Prieš naudojimą Fill & Finish Light glaistą reikia gerai išmaišyti. Jei reikia, glaistą galima atskiesti įpilant ne daugiau kaip 1 l vandens į 20 kg glaisto. Vandenį rekomenduojama pilti porcijomis po 250 ml. Kiekvieną kartą įpylus vandens, glaistą permaišyti ir patikrinti, ar jo konsistencija tinkama darbui. Naudoti tik švarius darbo įrankius ir indus! Dengiamas rankiniu būdu mentele. Taip pat galima dengti voleliu ir išlyginti ilgu glaistikliu. Glaistas mechanizuotai purškiamas beore įranga (PFT Swing airless ar pan.). Glaistyti iki 2 mm storio sluoksniu; kitą sluoksnį galima dengti tik ankstesniajam visiškai išdžiūvus. Išdžiūvusį glaistą šlifuoti 180–240 Nr. švitriniu popieriumi ne vėliau kaip 3–4 dienoms po glaistymo.

Padengto glaisto džiūvimo laikas priklauso nuo paviršiaus įgeriamumo, oro temperatūros ir drėgmės patalpoje. Įprastas 2 mm sluoksnio džiūvimas – apie 24 val., minimalaus sluoksnio džiūvimo trukmė – apie 3–4 val. Glaistui išdžiūvus, jį rekomenduojama gruntuoti giluminiu gruntu Tiefengrund. Taip apdorotą paviršių galima dažyti bet kokio tipo įprastais dažais.

Glaistymo ir glaisto džiūvimo metu patalpoje turi būti ne žemesnė kaip +10 °C temperatūra.

Techninė informacija

 • Atitinka standartą EN 13963, tipas 3A
 • Degumo klasė: A2-s1, d0
 • Paviršiaus paruošimo lygis: Q2–Q4
 • Tankis: 1,17 kg/l (1l = 1,17 kg)
 • Vieno 2 mm sluoksnio džiūvimas – apie 24 val.
 • Sąnaudos: siūlių užpildymas (AK briauna) - apie 0,2 kg/m²; baigiamasis siūlių glaistymas - apie 0,1 kg/m²; plokštumos glaistymas - 1,0 kg/m² 1mm storio sluoksniu
 • Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
20kg
Gamintojas
Knauf
310315

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.