Glaistas PRO.FASAD 15 kg
  • Tik internetu
Glaistas PRO.FASAD 15 kg
Glaistas PRO.FASAD 15 kg

Glaistas PRO.FASAD 15 kg

310154D
21,23 €

(21,23 € vnt.)

Su PVM

Išorės darbams, stambiagrūdis. Užtepamo sluoksnio storis 0,5 – 4 mm.

Aprašymas

Naudojimo sritis:

tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui pastatų išorėje ir viduje prieš dažymą PRO dažais FASAD SILSIL, FASAD SILICON ar FASADA.

Savybės:

paruoštas naudojimui, stambiagrūdis, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, pasižymi geru garų pralaidumu, lengvai tepamas ir išlyginamas, lengvai šlifuojamas.

Paviršiaus paruošimas:

glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO gruntu SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO gruntu UNIGRUNT.

Glaistymo sąlygos:

pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Glaistymas:

prieš naudojimą esant poreikiui glaistą lengvai išmaišyti iki vientisos masės. Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,5 – 4 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SILSIL gruntu. Prieš dažymą, PRO.FASAD glaistu glaistytus paviršius gruntuoti PRO SILSIL gruntu.

Sąnaudos:

0,9 – 7,5 kg/m² priklausomai nuo glaistomo paviršiaus lygumo. Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: ~2 – 24 val (priklausomai nuo užnešamo glaisto storio).

Įrankių valymas:

įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos:

ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!

Daugiau apie prekę

Svoris
15kg
Gamintojas
PRO Colore
310154D
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.