Glaistas gipsinis purškiamas Q-SPRAY...
Glaistas gipsinis purškiamas Q-SPRAY...

Glaistas gipsinis purškiamas Q-SPRAY KNAUF, 25kg

KNA441
25,00 €

(25,00 € kib.)

Su PVM

Q-Spray yra aukščiausios kokybės paruoštas naudoti, ore džiūstantis vidaus apdailos glaistas, gaminamas iš dolomito miltelių, vinilo rišiklių ir priedų, gerinančių produkto savybes. Dėl ypatingos sudėties ir modernios gamybos technologijos glaistas idealiai tinka darbui su beore purškimo įranga, taip pat jį galima dengti ir voleliu.

Techninė informacija

 • Atitinka standartą EN 13963:2014, tipas 2A
 • Degumo klasė: A2-s1, d0
 • Grūdelių dydis: maks. 200 μm
 • pH vertė: apie 9
 • Paviršiaus paruošimo lygis: Q2–Q4
 • Atviras darbo laikas: apie 20 minučių
 • Džiūvimo laikas: apie 24 valandos
 • Sąnaudos: apie 1,58 kg/m² 1 mm storio sluoksniui
 • Galiojimo laikas: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Aprašymas

Naudojimas ir savybės

Glaistas naudojamas paviršius ruošiant dažymo ar tapetavimo darbams. Specialiai sukurtas gipskartonio, tinkuotiems ir betoniniams paviršiams glaistyti, tinka Q2–Q4 paviršiaus paruošimo lygiams pasiekti.

Skirtas vidaus patalpų sienoms ir luboms.

 • Vidaus darbams
 • Paruoštas naudoti purškiamasis glaistas
 • Vienu dengimu pasiekiamas iki 3 mm storio sluoksnis
 • Lengvai glaistomas ir išlyginamas
 • Labai lengva šlifuoti
 • Tinka paviršiaus paruošimo lygiams Q2-Q4

Darbo eiga

Paviršius turi būti patvarus, sausas, tvirtas, švarus ir lygus. Norint užtaisyti dideles paviršiaus skyles, užpildyti jas glaistu ir palikti išdžiūti. Skylėms užpildyti galima naudoti ir specialius mišinius.

Grubaus betoninio paviršiaus gruntuoti nereikia. Bet kurį kitą paviršių (glotnų betoninį, akytbetonio, gipsinio tinko, cementinio tinko, gipskartonio ir kt.) pirmiausia reikia nugruntuoti tam tinkamu gruntu, pvz., Tiefengrund gruntu, jei paviršiai normaliai įgeriantys, arba Spezialhaftgrund gruntu, jei pagrindai neįgeriantys ar ypač gerai įgeriantys.

Jei naudojama beorio purškimo įranga (pvz., PFT Swing Airless), glaistas pilamas į aparato glaisto dozatorių. Pasirinkus volelį, prieš naudojimą produktą visada reikia permaišyti. Glaistą purkšti arba tepti voleliu maks. 3 mm storio sluoksniu.

Paviršiui išlyginti naudoti 40–100 cm glaistymo liniuotę arba mentelę. Jei reikia, išdžiūvusį ir sukietėjusį paviršių padengti kitu labai plonu glaisto sluoksniu. Visada naudoti švarius įrankius. Paviršiui visiškai išdžiūvus, jis šlifuojamas. Laikas, kol paviršių galima apdoroti mentele ar glaistikliu, – maždaug 20 minučių.

Oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė nei +10 ºC.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
25kg
Gamintojas
Knauf
KNA441

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Rekomenduojame

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.