• Nuolaida
  • −10%
Glaistas PRO.TAK 6 kg

Glaistas PRO.TAK 6 kg

310155
5,55 € 6,17 € -10%

(5,55 € vnt.)

Su PVM

Gipso kartono plokščių, gelžbetonių perdengimo plokščių siūlių užpildymui, gipso kartono plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių ir medinių paviršių didesnių nelygumų ir įtrūkimų lyginimui, siūlių juostų, popierinių, popierinių metalizuotų ir metalinių apdailos kampų klijavimui, gipso kartono plokščių suklijavimui. Vidaus darbams.

Aprašymas

Savybės

Paruoštas naudojimui, elastingas, armuojantis, puikiai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, labai silpnai įgeriantis vandenį.


Paviršiaus paruošimas

Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, nuvalyti. Prieš glaistymą paviršių gruntuoti gruntu PRO KONCENTRATAS jį praskiedžiant vandeniu santykiu 1:4.


Glaistymo sąlygos

Ppagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.


Glaistymas

Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Gipso kartono / gelžbetonių perdengimo plokščių siūlių užpildymas. Glaistymo mentelės pagalba užpildyti siūlės tarpą glaistu ir įspausti glaistymo juostą. Įspaudus juostą paviršių išlyginti glaistu PRO TAK. Taip paruoštą išdžiūvusią siūlę glaistyti mentelės pagalba glaistu PRO.UNIVERSAL ir išlyginti su plokštės paviršiumi. Apdailos kampų klijavimas. Glaistu ištepkite kampo paviršių ir ant jo užspauskite apdailos kampą. Ant apdailos kampo kraštinių užtepkite papildomą glaisto sluoksnį ir išlyginkite glaistymo mentele.


Sąnaudos

Užpildant gipso kartono siūles - ~0,3kg vienam siūlės metrui.


Džiūvimo trukmė

Kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: pilnai sukietėja per 36 val.


Įrankių valymas

Įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.


Laikymo ir gabenimo sąlygos

Ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!


Techniniai duomenys

Rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 2,05 kg/l; nelakiųjų medžiagų kiekis – ≥75%; konsistencija pagal LST EN 1015 – 4: 17 – 23; skiediklis – vanduo.


Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

Daugiau apie prekę

Svoris
6kg
Gamintojas
PRO Colore
310155

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.