Klijai balti, elastingi, marmuro ir...

Klijai balti, elastingi, marmuro ir granito plytelių K5 KNAUF, 25kg

310173
11,76 €

(11,76 € pak.)

Su PVM

Elastingi, plonasluoksniai baltos spalvos plytelių klijai tinka grindų ir sienų marmumo plytelėms, normalaus formato įgeriančioms ir blogai įgeriančioms keraminėms plytelėms, taip pat iš dalies permatono natūraus akmens plytelėms, keraminei ir stiklo mozaikai klijuoti. Galima naudoti šildomoms grindims. Vidaus patalpoms ir išorei.

  • Elastingi
  • Atsparūs šalčio poveikiui
  • Balti
  • Atsparūs apkrovoms
  • Tinka stiklui, mozaikai, marmurui, granitui
  • Nenuslūgsta, nėra vidinių įtempių
  • Ilgensė tinkamumo kloti trukmė
  • Sumažintas slysmas
  • Galima vaikščioti po 24 val.

Daugiau apie prekę

Svoris
25kg
Gamintojas
Knauf
310173

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.