Gipso kartono plokštė KNAUF, atspari...

Gipso kartono plokštė KNAUF, atspari ugniai, ilgis 2.6m

270029
7,15 €

(7,15 € vnt.)

Su PVM

* Perkant 30 plokščių ar daugiau prekei taikoma 5% nuolaida

Knauf Red (GKF) – padidinto atsparumo ugniai gipskartonio plokštė.
Ją sudaro gipso branduolys su stiklo pluoštu (mechaniniam atsparumui ir atsparumui ugniai padidinti) ir raudonos spalvos kartoninis paviršius.
Plokštės tipas – DF.


Aprašymas

Knauf Red plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms.
Plokštė tinka sienoms, pertvaroms ir luboms antkarkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Taip pat gali būti klijuojama ant betono, mūro.

Knauf Red gipskartonio plokštė, sutvirtinta stiklo pluoštu stabilumui ir atsparumui išlaikyti kilus gaisrui.
Stabili ir mechaniškai atspari.
Be kenksmingų medžiagų.
Lengvai ir paprastai transportuojama.
Lengvai apdorojama.
Atitinka DIN 1880/LST EN520.

Atsparumas ugniai. Atitinka A2-s1, d0 klasę pagal LST EN 13501-1 ir LBN 201-07. Pertvarų atsparumas ugniai – iki EI240. Šachtinių sienų atsparumas ugniai iki EI 90. Lubų atsparumas ugniai iki EI90.

Daugiau apie prekę

Ilgis
2.6m
Plotis
1.2m
Storis
12.5mm
Plotas
2.4kv.m.
270029

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Susiję straipsniai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.