Klijai ypač elastingi plytelių K4 KNAUF
Klijai ypač elastingi plytelių K4 KNAUF
Klijai ypač elastingi plytelių K4...

Klijai ypač elastingi plytelių K4 KNAUF, 25kg

310113
11,50 €

(11,50 € pak.)

Su PVM

Ypač elastingi šalčiui, šilumai, vandeniui atsparūs plonasluoksniai plytelių klijai, skirti nestabiliems pagrindams - sausosioms Knauf grindims, atspariems drėgmei mediniams paviršiams, su sąlyga, kad laikomasi būtinų reikalavimų, paviršiams, kuriuos veikia staigūs temperatūros pokyčiai. Balkonams ir terasoms. Tinka šildomoms grindims. Galima klijuoti plyteles ant plytelių. Vidaus patalpoms ir išorei.

  • Ypač elastingi (S1 klasė)
  • Tinka klijuoti ant nestabilių pagrindų
  • Atsparūs temperatūriniams svyravimams, vandens poveikiui ir apkrovoms
  • Puikiai tinka šildomoms grindims, terasoms ir balkonams
  • Nesuslūgsta, nėra vidinių įtempių
  • Sumažintas slysmas
  • Galima vaikščio po 24 val.

Daugiau apie prekę

Svoris
25kg
Gamintojas
Knauf
310113

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.