Glaistas universalus gipsinis...
Glaistas universalus gipsinis...

Glaistas universalus gipsinis Q-filler Knauf 25kg

310189
23,40 €

(23,40 € pak.)

Su PVM

Universalus gipsinis glaistas vidaus darbams. Mažai suslūgsta. Tinka gipskartonio siūlėms glaistyti naudojant armavimo juostą, įvairių pagrindų visam paviršiui glaistyti. Mažos sąnaudos. Skirtas dirbti rankomis.

Techninė informacija

  • Atitinka standartą EN 13963, tipas 3B
  • Degumo klasė: A1
  • Paviršiaus paruošimo lygis: Q2–Q4
  • Paruoštas glaistas tinkamas naudoti: apie 50 min
  • Sąnaudos: siūlių užpildymas - apie 0,25 kg/m²; viso paviršiaus glaistymas - 0,83 kg/m² 1 mm storio sluoksniui
  • Galiojimo laikas: 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos

Aprašymas

Gipskartonio plokščių siūlėms (HRAK , AK , SFK kraštai) ir visam paviršiui, naudojant armavimo juostas, glaistyti; gipsinio ir kt. tinko, betoninių pagrindų visam paviršiui glaistyti; gipso plokščių defektams užtaisyti, plonasluoksniam gipskartoniui klijuoti prie lygaus ir stabilaus pagrindo.

Pagrindas turi būti lygus, tvirtas, švarus, sausas. Gipskartonio plokštės turi būti stipriai ir tinkamai pritvirtintos prie stabilaus karkaso. Prieš glaistant nuobliuotą siūlės kraštą rekomenduojama gruntuoti Knauf Tiefengrund. Tai užtikrins paviršiaus ir glaisto sukibimą, siūlė bus tinkamai užpildyta ir plokštės patikimai suklijuotos. Prieš glaistant visą paviršių, labai gerai įgeriantį pagrindą nugruntuoti Knauf Stuc-Primer gruntu, nestabilų paviršių – Knauf Tiefengrund, betoninį paviršių – Knauf Putzgrund. Mišinį suberkite į švarų vandenį (vandens kiekis – 2 l/2,5 kg) ir maišykite tol, kol neliks gumuliukų. Palaukite 2–3 min., kol subręs, ir išmaišykite dar kartą. Glaistykle arba mentele lygiai padenkite pagrindą pageidaujamo storio sluoksniu. Gipskartonio plokščių siūles užpildykite glaistu ir įterpkite siūlių armavimo juostą (pvz., Knauf Kurt). Prieš dengdami naują glaisto sluoksnį įsitikinkite, kad anksčiau užteptas glaistas išdžiūvęs.

Daugiau apie prekę

Svoris
25kg
Gamintojas
Knauf
310189

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.