Glaistas gipsinis Uniflott...
Glaistas gipsinis Uniflott...

Glaistas gipsinis Uniflott impragniert Knauf 5kg

310145
9,80 €

(9,80 € pak.)

Su PVM

Gipsinis glaistas impregnuotų gipso kartono plokščių siūlėms.

Skirtas gipsinių plokščių siūlėms glaistyti rankiniu būdu. Rekomenduojamas Knauf GREEN (drėgmei atsparioms) plokštėms. Įvairių paviršių ištisiniam glaistymui. Naudojamas gipsinių, kalkinių cementinių, cementinių ar betoninių paviršių glaistymui, apsauginiams tinkavimo kampukams klijuoti, gipskartonio plokštes ant sienos klijuoti.

 • Padidinto atsparumo drėgmei, su specialiais priedais
 • Žalios spalvos
 • Ypač aukštos kokybės glaistas
 • Puikiai tinka HRAK tipo siūlių užglaistymui
 • Labai lengvai glaistosi

Aprašymas

Techninė informacija

 • Atitinka standartą DIN EN 13963, tipas 4B
 • Degumo klasė: A1
 • Paviršiaus paruošimo lygis: Q1–Q2
 • Paruoštas glaistas tinkamas naudoti: apie 40 min
 • Sąnaudos: siūlių užpildymas - apie 0,25 kg/m² (priklauso nuo plokščių krašto tipo)
 • Galiojimo laikas: 6 mėnesiai nuo pagaminimo datos

Darbo eiga

Pagrindas turi būti lygus, tvirtas, švarus, sausas. Gipsinės plokštės turi būti stipriai ir tinkamai pritvirtintos prie tvirto karkaso. Skersinės (pjautinės) gipskartonio plokščių siūlės gruntuojamos gruntu Knauf Tiefengrund. Glaistyti galima tik tada, kai įsitikinama, kad plokštės nebus paveiktos žymesnių deformacijų dėl temperatūros ir drėgmės svyravimų.

Mišinį suberti į švarų kambario temperatūros vandenį (5 kg į maždaug 2,4 l). Vanduo turi šiek tiek semti miltelius. Leisti keletą minučių pabrinkti ir išmaišyti glaisto mentele iki tirštos grietinės konsistencijos. Gruntuotas gipskartonio plokščių siūles pripildyti glaisto, jeigu reikia, įterpti siūlių armavimo juostą. Prieš dengiant naują glaisto sluoksnį, įsitikinti, kad anksčiau užteptas glaistas išdžiūvęs. Taip pat užglaistyti savisriegių sraigtų galvutes. Nenaudokite pradėjusios kietėti medžiagos.

Siūles glaistyti ne mažiau kaip 2 glaisto sluoksniais, atsižvelgiant į tai, kokio lygumo paviršiaus reikia. Užglaisčius siūles, palaukti maždaug 50 min. ir glaistikliu pašalinti medžiagos perteklių. Kai išdžius, šlifuoti rankine arba kotine šlifavimo trintuve. Darbo trukmė su paruoštu glaistu – apie 45 min. Patalpos ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė nei +10 ºC.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
5kg
Gamintojas
Knauf
310145

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.