Klijai termoizoliacinėms plokštėms...
Klijai termoizoliacinėms plokštėms...
Klijai termoizoliacinėms plokštėms...
Klijai termoizoliacinėms plokštėms...
Klijai termoizoliacinėms plokštėms...

Klijai termoizoliacinėms plokštėms Kleber PM KNAUF, 25kg

310056

Polistireno (EPS ir XPS) ir mineralinės vatos (MW) izoliacinių plokščių klijai, naudojami termosistemose. Skirti dirbti rankomis.

Klijavimo metu ant termoizoliacinės plokštės kraštų užtepti juostelę klijų (plotis 5cm, aukštis 2cm), o plokštės viduryje užtepti klijų atskirais kauburėliais. Klijais turi būti padengta mažiausiai 40 % paviršiaus. Priklijavus plokštes prie sienos laukti 24 valandas ir tik po to papildomai pritvirtinti plokštes smeigėmis, jeigu tai būtina.

Kleber PM netinka atliekant armavimo darbus.

Neklijuoti plokščių ant karšto paviršiaus.  Stengtis dirbti toje pastato pusėje, kur nešviečia saulė. Siekiant apsaugoti fasadus nuo tiesioginių saulės spindulių, uždengti juos tinklu.

  • Stabilus ir tvirtas sukibimas su pagrindu
  • Geras laidumas garams
  • Paprastas ir universalus naudojimas

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
25kg
Gamintojas
Knauf
310056

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.