Drenažinė membrana, plotis 1.5m
 • Nuolaida
Drenažinė membrana, plotis 1.5m
Drenažinė membrana, plotis 1.5m
Drenažinė membrana, plotis 1.5m

Drenažinė membrana, plotis 1.5m

240098
1,05 € už kv. metrą

(1,05 € už kv. metrą)

Su PVM

Membrana parduodama metrais, 1m=1.5m2

Drenažinė membrana, dar vadinama pamatų membrana arba drenažiniai lakštai, saugo pamatus nuo drėgmės, pagerina pastato vėdinimo sąlygas, neleidžia prasiskverbti augalų šaknims ir yra nesudėtingai klojama.

Taikoma nuolaida 14% perkant pilną ruloną (30m2)

Mažiausias užsakomų prekių kiekis yra 1,5 kvadrat. metras (-ai).

Kiekis Nuolaida Sutaupote
30 14% Iki 4,41 €

Aprašymas

Membrana užtikrina veiksmingą pamatų apsaugą po užpylimo žemėmis, o taip pat ir papildomą šiluminę pamatinės sienos izoliaciją.

Kai klojama iškilimais į sienos pusę, labai efektyviai gali nutekinti didelius vandens kiekius.
Aukštas duobėtų lakštų atsparumas spaudimui sąlygojamas neįprastos žvaigždutės formos duobutės geometrijos. Dėka naujos duobutės formos, atsparumas spaudimui padidėja daugiau nei 50%.

Duobutės briaunelės sustiprina jas pačias ir geriau paskirsto veikiančias jėgas. Dėl tokio sustiprimo HDPE plėvelė tampa medžiaga, atlaikančia daug didesnes mechanines apkrovas. Nustatytos fizinės savybės dėl to nekinta.

Vertikaliai pakloti duobėti lakštai dėl savo labai didelio atsparumo spaudimui daug geriau išlaiko savo hidroizoliacines savybes spaudžiant dirbai.
Pakloti horizontaliai šie lakštai pasižymi didesnėmis galimybėmis atlaikyti apkrovas bei išlaikyti pačias duobutes be deformacijų.

Privalumai:

 • Labai atspari slėgiui
 • Atspari smūgiams ir skilimui
 • Labai atspari trūkiams
 • Atspari nusidėvėjimui
 • Neturi žalingo toksikologinio poveikio
 • Neturi poveikio geriamąjam vandeniui
 • Atspari smūgiams, elastinga
 • Atspari chemikalams
 • Atspari augalų šaknų poveikiui
 • Atspari pelėsiams ir bakterijoms

Kaip sujungti membraną, jeigu naudojama ne iš vieno lakšto ?

Jeigu reikia sujungti membraną iš dviejų ar daugiau membranos gabalų, tuomet rekomenduojama naudoti dvipusę butilinę sandarinimo juostą. Ant vieno gabalo galo maždaug 10cm nuo krašto užklijuoti juostą ir ant viršaus uždėti kitą gabalą. Tokiu būdu užleidžiama membrana viena ant kitos ir siūlė užsandarinama. Butilinė juostelė per kurį laiką vulkanizuosis ir bus patikima bei sandari siūlė.

Kaip tvirtinti membraną prie sienos ir putplasčio?

Montuojant membraną, ją reikia pritvirtinti prie sienos, kad būtų galima gražiai, lygiai ir tvarkingai ją sudėti. Tvirtinimas prie sienos priklauso nuo to, kokia yra siena, prie kurios tvirtinama.

Jeigu siena yra apšiltinta polistireniniu putplasčiu EPS ar ekstruziniu putplasčiu XPS, tuomet reikia naudoti spiralinius kaiščius, skirtus membranai tvirtinti. Įsukant spiralinius kaiščius jie tvirtai pritvirtina ir prispaudžia membraną. Galvutė pritaikyta, kad užpildytų mebranos įdubą.

Jeigu siena nešiltinta, tuomet reikia naudoti specialius grūdinto plieno vinis su specialia plastikine tarpine, kuri hermetizuoja vinių pritvirtinimo vietą. Šie vinys įkalami į pamato sieną.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
30m2
Aukštis
8mm
Plotis
1.5m
Ilgis rulone
20m
240098

Susiję straipsniai

Rekomenduojame

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.