Nuotėkų sistemos 

Buitinėms ir pramoninėms nuotekoms, vandens nuvedimui, bendros paskirties ir lietaus vandens beslėgiams nuotekų tinklams naudojami vamzdžiai.

 • Lauko kanalizacijos vamzdžiai

  Skirta sanitariniams, lietaus, drenažo tinklams ir sistemos prievadams montuoti. Gaminama iš termoreaktyviojo polivinilchlorido (PVC-U) ir yra patikima dėl sandūrų sandarumo, didelio atsparumo cheminėms medžiagoms ir lygaus vamzdžių paviršiaus.

 • Vidaus kanalizacijos vamzdžiai

  Skirta buitinių nuotekų ir lietaus vandens šalinimui pastato viduje. Gaminama iš karščiui atsparaus plastiko, kuris pasižymi ypač dideliu atsparumu įvairiems poveikiams, įskaitant agresyvių cheminių medžiagų ir aukštos bei žemos temperatūros nuotekų poveikį.

 • Pralaidos vamzdžiai

  Naudojami montuojant bendros paskirties ir lietaus nuotekų tinklus, pralaidas po keliais. Gaminama iš polipropileno (PP) ir yra dvigubos sienelės konstrukcijos, o tai reiškia, kad išlaiko aukštą žiedo standumą.

 • Mažatriukšmės vidaus kanalizacijos vamzdžiai

  Originali garsui nelaidžių vamzdžių sistema Skolan-DB - tai aukštos kokybės vamzdžių, pagamintų iš polipropileno, sustiprinto mineraliniu pluoštu, sistema.