30 dienų grąžinimo garantija

Netikusią ar nepatikusią prekę įsigytą www.statybuturgus.lt, galite grąžinti per 30 dienų nuo jos įsigijimo. Norint grąžinti prekę, pirkimo dokumentą ir pranešimą laisva forma atsiųskite el.paštu info@statybuturgus.lt

Jeigu grąžinama netikusi, nepatikusi ar nebereikalinga prekė, tuomet visas pristatymo išlaidas į Pardavėjo sandėlį apmoka Pirkėjas.

Jei prekės grąžinimo priežastis yra prekės brokas ar Pardavėjo klaida, tuo atveju visas išlaidas už prekių grąžinimą į Pardavėjo sandėlį padengia Pardavėjas. Brokuota prekė yra ta, kuri neatlieka savo privalomos funkcijos. Jeigu prekės spalva ar forma neatitinka pagal pateiktą nuotrauką internetinėje parduotuvėje, bet prekė atlieka savo aprašytą funkciją, tai nelaikoma prekės broku.

Gavę laišką dėl prekių grąžinimo, įvertinsime, ar visos sąlygos atitinka ir susisieksime su Jumis bei informuosime apie tolimesnius veiksmus.

Prekių grąžinimo sąlygos:

  • Grąžinamos prekės turi būti originalioje tvarkingoje bei nepažeistoje prekės pakuotėje; • Prekės turi būti nepažeistos, išlaikyti ekspozicinę išvaizdą.
  • Prekė nepriimama atgal, jeigu prekė buvo pagaminta pagal kliento pageidavimą, prekė buvo matuojama, pjaustoma pagal kliento užsakymą, prekė buvo tonuojama ar kitaip keičiamos jos savybės nuo pradinės būsenos.
  • Prekės negalima grąžinti, jeigu prekė buvo atsivežta iš gaminto/tiekėjo sandėlio specialu kliento pageidavimu ir Pirkėjas žinojo, kad prekės reikia laukti kažkokį laikotarpį.
  • Prekės Pardavėjas nepriima atgal, jeigu prekė nėra nuolat sandėliuojama Pardavėjo sandėliuose.

Pinigai už grąžintas prekes grąžinami bankiniu pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą. Pinigų grąžinimas įvykdomas per 10 d.d. Visos prekių grąžinimo sąlygos yra išdėstytos Taisyklių 11 punkte (Prekių grąžinimas ir keitimas)

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.