Koks Jūsų darbo laikas?

  • Užsakymai priimami visą parą (0-24 val.), visomis savaitės dienomis.
  • Sužinoti norimą informaciją galite bet kuriuo metu, rašydami elektrinio pašto adresu info@statybuturgus.lt arba skambindami telefono numeriu 86 56 30170.
  • Pristatymas vykdomas darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30 val.
  • Prekių atsiėmimo punktas Kaune dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30 val.

Ar nurodytos kainos yra jau su PVM?

Taip, visų prekių ir paslaugų kainos nurodytos su PVM.

Ar galima derėtis dėl prekių kainos?

Savo klientams stengiamės pasiūlyti mažiausią kainą, tačiau jeigu tą pačią prekę randate pigiau, praneškite mums ir mes pasistengsime Jums pasiūlyti dar mažesnę kainą. Pranešti mums galite rašydami elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt, skambindami telefono numeriu 86 56 30170 arba rašydami žinutę per susirašymo programą.

Kaip galima užsisakyti prekes?

Internetinėje parduotuvėje statybuturgus.lt galite užsisakyti šiais būdais:

  • Internetinėje parduotuvėje suformuojant prekių krepšelį  ir įvykdant pirkimo procesą. Tokiu būdu užsisakius, sąskaitą gausite per kelias minutes.
  • Elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt atsiunčiant užsakomų prekių sąrašą su tiksliais jų kodais ir kiekiais bei informacija ar atsiimsite prekes patys, ar reikia pristatymo.  Tokiu būdu užsisakius, sąskaitą atsiunčiame dienos eigoje.
  • Paskambinus telefonu 865630170 išvardinti užsakomas prekes su tiksliais jų kodais ir kiekiais. Ši paslauga gali būti papildomai apmokestinama 1% nuo užsakymo sumos (administravimo mokestis). Tokiu būdu užsisakius sąskaitą gausite per kelias minutes. 

Kokiu būdu reikia patvirtinti užsakymą, gavus el.laišką „Laukiame patvirtinimo”?

Užsakymą patvirtinkite atsiuntę laišką su tekstu: PATVIRTINU ir užsakymo nr. el.paštu info@statybuturgus.lt

Ar galima užsakymą patvirtinti SMS žinute?

Ne, kol kas nėra galimybės SMS žinute patvirtinti užsakymo. Užsakymą galite patvirtinti tik el.paštu info@statybuturgus.lt

Ar gali prekes pirkti įmonė?

Taip, prekes gali pirkti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ar perkant prekes išrašoma sąskaita faktūra?

Taip, sąskaita faktūra išrašoma kiekvieno pirkimo metu.

Kaip gauti sąskaitą-faktūrą už pirktas prekes ir/ar paslaugas?

Sąskaitą-faktūrą, atsiųsime Jūsų užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu, iškart kai Jūsų užsakymas bus paruoštas išsiuntimui. 

Kur galima apžiūrėti prekes?

Daugumą prekių galite rasti ir apžiūrėti mūsų atsiėmimo punkte, kur yra prekių ekspozicija.

Kaip sužinoti, kad prekės užsakytos ir užsakymas vykdomas?

Gavę Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu elektrinio pašto adresu nusiunčiame laišką, patvirtinantį užsakymo gavimą. Gavę užsakymą, pradedame jį vykdyti – suvedame užsakymą ir susisiekiame su klientu.

Ar gali už prekes atsiskaityti vienas asmuo, o jas gauti kitas?

Taip, gali. Tačiau atliekant užsakymą būtina nurodyti šią informaciją – prekes gausiančio asmens vardą, pavardę ir pristatymo adresą arba prekes atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę.

Šią informaciją galite pateikti ir po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, tačiau tai turite padaryti kuo anksčiau rašydami elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt ir nurodydami šią informaciją – prekes gausiančio ar atsiimsiančio asmens vardą ir pavardę bei užsakymo numerį. 

Ar galima prekes pirkti išsimokėtinai?

Taip, galima. Tačiau dėl pirkimo išsimokėtinai būtina susisiekti su mūsų vadybininkais elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt, telefonu 86 56 30170.

Per kiek dienų pristatote prekes ir kokiu laiku?

  • Pristatymo terminas priklauso nuo pristatymo vietos, nuo užsakytų prekių sąrašo. Jeigu yra galimybės ir klientas pageidauja, prekes galime pristatyti net tą pačią dieną.
  • Jeigu prekes siunčiame per kurjerius, tuomet prekę klientas gali gauti ir sekančią dieną, jeigu užsakymas yra pateiktas iki 13val. ir prekės yra sandėlyje.
  • Visais atvejais, mūsų vadybininkai pristatymo terminą derina su klientu pagal jo norus ir mūsų galimybes.

Nuo ko priklauso prekių pristatymo kaina?

Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių svorio ir tūrio, pristatymo vietos ir, atskirais atvejais, užsakymo sumos.

Tikslią pristatymo kainą matysite atsiųstoje išankstinėje sąskaitoje faktūroje (arba užsakymo patvirtinimo pranešime, jeigu bus mokama prekių atsiėmimo arba pristatymo metu grynaisiais).

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Taip, užsakymą galite atšaukti mažiausiai vieną darbo dieną prieš sutartą pristatymo dieną arba išsiuntimo dieną, jeigu užsakymas pristatomas per kurjerius.

Ką daryti, jei prekės aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?

Rašykite mums elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt, skambinkite telefono numeriu 86 56 30170 arba rašykite žinutę per susirašymo programą.

Ar galiu pirkti ne pilną pakuotę, bet tik kelis vienetus?

Taip, daugumą prekių galite pirkti ne pilnomis pakuotėmis, t.y. norimą kiekį arba mažesnę pakuotę. Tačiau kai kurios prekės parduodamos tik pilnomis pakuotėmis. Norėdami sužinoti, kurios prekės parduodamos ne tik pilnomis pakuotėmis, rašykite konkrečias užklausas elektroninio pašto adresu info@statybuturgus.lt, skambinkite telefono numeriu 86 56 30170 arba rašykite žinutę per susirašymo programą. 

Ką daryt, jei darbo metu nepavyksta jums prisiskambinti?

Rekomenduojame kreiptis el.paštu info@statybuturgus.lt ir į klausimus el.paštu atsakome operatyviai.

Kaip elgtis, jei atvažiavus atsiimti prekių niekas neprieina?

Nebūna, kad niekas neprieina. Reikia palaukti (dažniausiai ne ilgiau kaip 10 min.) ir sandėlininkai tikrai jus aptarnaus.

Ką daryti, jei nesulaukiu atsakymo į savo el laišką?

Jeigu negaunate atsakymo el. paštu, rekomenduojame laišką siųsti dar kartą.

Ar galima prekes užsisakyti vietoje?

Ofiso darbo laikas nuo 8:00 iki 16:30val (kaip ir sandėlio darbo laikas). Norint įsigyti prekes vietoje, reikia užeiti į ofisą. Jeigu norite atsiimti užsakytas prekes internetu, vistiek reikia užeiti į ofisą, kur bus galima susimokėti už prekes ir/ar bus išduotos sąskaitos ir prekių pasikrovimo dokumentai. Tuomet reikės važiuoti prie sandėlio (į prekių išdavimą).

Neradau reikiamos informacijos D.U.K (dažniausiai užduodamų klausimų) skiltyje

Susisiekite su mumis el.paštu info@statybuturgus.lt arba telefonu 86 56 30170.

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.