Daugumą prekių turime savo sandėliuose, todėl galime pasiūlyti greitą pristatymą arba klientas gali atsiimti prekes iš mūsų sandėlių.

Jeigu klientui reikia pristatymo, užsakytas prekes pristatome savo transportu, per partnerius arba per kurjerius užsakymo metu nurodytu adresu arba jeigu prekės matmenys leidžia į Venipak paštomatus.

Pristatymo būdą parenkame priklausomai nuo užsakymo turinio – prekių svorio, matmenų ir pristatymo adreso.

Jeigu prekių matmenys neviršija 3 metrų ir svoris nėra didelis, tuomet tikėtina, kad prekės bus pristatomos per kurjerius. Kitais atvejais prekės pristatomos mūsų arba partnerių (gali būti ir gamintojo) transportu.

Pristatymo terminai

Kauno mieste ar Kauno rajone prekes galime pristatyti net ir tą pačią dieną ar sekančią darbo dieną.

Kituose miestuose pristatymo terminas priklauso nuo pristatymo būdo:

  • Jeigu prekės siunčiamos per kurjerius ir tas prekes turime sandėlyje, tuomet jų perdavimas kurjeriui užtrunka 1-2 darbo dienas. Prekių pristatymas įvykdomas priklausomai nuo kurjerio apkrovimo, bet dažniausiai per 1-2 darbo dienas nuo prekių perdavimo.
  • Jeigu prekės vežamos mūsų transportu, pristatymo terminas priklauso nuo tikslaus adreso ir užsakymo dydžio bei užsakytų prekių matmenų.

Sužinoti ar susitarti dėl tikslios pristatymo datos ir laiko galite paskambinę telefonu 86 56 30170 arba el. paštu info@statybuturgus.lt

Jeigu užsakytų prekių neturime sandėlyje, tuomet pristatymo terminas bus ilgesnis ir apie tai klientą informuojame asmeniškai arba klientas gali sužinoti šią informaciją, paskambinę telefonu 86 56 30170.

Pristatymo laikas

Prekių pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo būdo:

  • Jeigu prekės siunčiamos per kurjerius, pirkėjas prekes gali gauti nuo 8:00 iki 20:00 val. darbo dienomis. Kurjeris prieš pristatant prekę informuoja klientą SMS žinute arba susisiekia telefonu;
  • Jeigu prekės pristatomos mūsų transportu, prekes pristatome nuo 8:00 iki 16:30 val. Išskyrus tuos atvejus, kai yra sutarta su klientu kitaip arba prekes pristato partnerių ar gamyklos transportas.

Susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko galite paskambinę telefonu 86 56 30170 arba el. paštu info@statybuturgus.lt

Prekių iškrovimas, sunešimas ar užnešimas

Prekes pristatome iki nurodyto adreso kiemo, o jeigu privažiavimo nėra (ar vairuotojui įvertinus, kad jis nėra tinkamas) – iki artimiausios vietos. Prekių iškrovimo, sunešimo ar užnešimo paslaugos neteikiame.

Prekių iškrovimu turi pasirūpinti pirkėjas, turėti asmenis ar techniką, kuris iškrautų prekes iš transporto per kuo trumpesnį laiką. Iš anksto informavus (pateikiant užsakymą pasirinkti atitinkamą pristatymo būdą), tam tikras prekes klientui galime pristatyti transportu su autoliftu arba su keltuvu. Tuomet prekes iškrauname (iškeliame) iš transporto nurodyto adreso kieme tam paruoštoje vietoje – Pirkėjas turi pasirūpinti, kad būtų patogus privažiavimas, tvirtas pagrindas, saugi aplinka visiems dalyviams, kad vairuotojas patvirtintų sąlygų tinkamumą.

Prekių pakrovimas pirkėjui atvykus pasiimti prekių

Klientui atvykus atsiimti prekių į mūsų sandėlį, prekes pakrauname į Pirkėjo transportą, pritaikytą prekių pakrovimui su autokrautuvais. Kitu atveju sandėlio darbuotojai įvertina, ar gali atlikti krovos darbus, ar krovos darbus atliks pats Pirkėjas ar jo atstovas.

Pristatymo kaina

Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio, tūrio ir pristatymo adreso. Todėl formuojant krepšelį ir užsakymą, pristatymo kaina nebus automatiškai paskaičiuota.

Pristatymo kainą paskaičiuojame atskirai ir pranešame klientui el. paštu. Jeigu klientui tinka pristatymo kaina, tuomet jis patvirtina arba apmoka už pateiktą užsakymą ir užsakymas pradedamas vykdyti.

Jeigu klientui pristatymo kaina netinka, tuomet klientas praneša el.paštu info@statybuturgus.lt arba telefonu 86 56 30170, kad užsakymą atšaukia.

Tokiu atveju, kliento užsakymas anuliuojamas.

Pristatymo kainos

Pateiktos pristatymo kainos yra bendram supratimui, tikslią pristatymo kainą galime sužinoti susisiekę el.paštu info@statybuturgus.lt

Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių bendro svorio, tūrio ir pristatymo adreso.

Tikslią pristatymo kainą pateiksime peržiūrėję užsakymą ir informuosime Jus el.paštu.

Užsakytų prekių svoris ir matmenys

Pristatymo kaina

iki 5 kg ir iki 0.5 m ilgio

paštomatams tinkantys matmenys

4 – 6 Eur

iki 15 kg ir iki 3 m ilgio

6 – 15 Eur

iki 25 kg ir iki 3 m ilgio

15 – 25 Eur

virš 30 kg ir kraunama ant paletės

40 – 55 Eur

iki 1500 kg

35 – 80 Eur *

iki 5000 kg

35 – 120 Eur *

transportas su kranu (keltuvu)

nuo 120 Eur *

* Tiksli kaina priklauso nuo pristatymo adreso ir pristatymo termino.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją gali būti paskaičiuoti papildomi mokesčiai.

Pristatymas į kitas valstybes. Kainą galite sužinoti parašę el. paštu info@statybuturgus.lt

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.