wavin šuliniai

 

„Wavin“ išorės nuotekų apžiūros ir valymo šuliniai yra Ø315mm, Ø425mm, Ø600mm ir Ø1000mm skersmens. Į šulinius galima pajungti nuo Ø110mm iki Ø500mm skersmens vamzdžius.

 

„Wavin“ šuliniai išsiskiria tuo, kad pagrindinis, vertikalus, šachtinis šulinio vamzdis yra gofruotas ir keičiantis metų laikams juda „armonikos principu“ kartu su gruntu. To pasėkoje ketinis dangtis žemės paviršiuje neįsmenga ir neiškyla, kaip kad dažnai tenka matyti Lietuvos gatvėse.

 

Visiems „Wavin“ šuliniams yra naudojami patentuoti gofruoti iš išorės ir iš vidaus Multiflex vamzdžiai. Dėl savo unikalios konstrukcijos - gofruotas iš išorės ir iš vidaus - vamzdis turi „armonikos“ savybių, leidžiančių prisiderinti gruntui judant.

 

Šiaurinės Švedijos Luleo aukštojoje technikos mokykloje nustatyta, kad 13 metų eksploatuotas gofruotas Multiflex vamzdis „spyruokliavo“ kartu su gruntu jam traukiantis per didelius šalčius ir plečiantis per atlydžius, ir nebuvo išstumtas iš šulinio pagrindo. Betoniniai šuliniai yra pažeidžiami, kai šulinio žiedas yra išstumiamas aukštyn ir dangtis perdaug iškyla.

 

Gofruotų iš išorės ir iš vidaus vamzdžių šuliniai yra atsparūs didelei apkrovai. Didelė (pvz., transporto) apkrova veikia tik paviršių, bet ne apatinę šulinio dalį. Net ir užvažiavus daug sveriančiai technikai ar šulinio vamzdį nudaužus horizontaliai, gofruoto vamzdžio šulinio viršų galima tvarkingai nupjauti ir sumontuoti dangtį. Vamzdžio ilgį galima sumažinti nupjovus pjūklu arba prailginti mova, sandarinant guminiu žiedu, kuris naudojamas šuliniui prijungti.

 

Gofruoti iš išorės ir iš vidaus vamzdžiai yra naudojami kontroliniams ir smėlio surinkimo šuliniams.

Prie šulinio kinetės galima prijungti vamzdžius nuo 110 mm iki 400 mm skersmens.

Šulinio kinetė visada parduodama su sandarinimo žiedu.

Gofruotas vamzdis ir kinetė sujungiami naudojant sandarinimo žiedą. Į kinetę jungiamas nuotekų vamzdžio lygus galas.

Kinetėje yra movos su įmontuotomis guminėmis tarpinėmis. „Wavin“ kinetės turi išformuotus tekėjimo latakus.

Visos šulinių jungtys su sandarinimo žiedais išlaiko 5 metrų vandens stulpo slėgį.

 

Wavin šulinius ir jų komplektuojamas dalis rasite čia »


Panaudota UAB Wavin Baltic medžiaga.

Straipsniai, nuotraukos ir kita medžiaga, patalpinta www.statybuturgus.lt, yra UAB „Ampas” nuosavybė. Kopijuoti ir naudoti be UAB „Ampas” raštiško sutikimo - griežtai draudžiama.
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.