Ką naudoti vietoj lietvamzdžio, kol nebaigta namo išorės apdaila?

Dažna situacija, kad atėjus rudeniui ir artėjant žiemai nepavyksta pabaigti namo išorės apdailos.

Kai nebaigta fasado apdaila, nesinori montuoti lietaus nuvedimo lietvamzdžių, nes darant apdailą juos tektų vėl numontuoti ir po to vėl sumontuoti.

Tačiau tokioje stadijoje jau būna sumontuoti lietaus nuvedimo latakai prie stogo, pajungtos įlajos (nubėgimai).

Ką daryti, kad bėgantis vanduo lataku ir nubėgantis per įlajas žemyn, netaškytų sienos tiek vandeniu, tiek ir žemėmis, kurios taškosi krentant vandeniui.

Yra keletas sprendimų būdų:

Polietileninės plėvelės vamzdis

Tai pakankamai naujai sugalvotas gaminys, kuris yra ne tik patogus, greitai sumontuojamas, bet ir pigus.

Tokio polietileninio vamzdžio skersmuo yra 13cm, tai reiškia, kad tinka visoms lietaus sistemoms – pačioms mažiausioms (kur lietvamzdžio skersmuo yra apie 5cm), gyvenamiesiems namams (kur lietvamzdžio skersmuo yra apie 9cm) ir pramoniniams statiniams (kur lietvamzdžio skersmuo yra 11-12cm).

Šis plėvelės vamzdis yra pakuojamas po 50 metrų rulone.

Atmatavus reikiamą ilgį pagal sumontuotos lietaus nuvedimo sistemos aukštį, nukerpamas vamzdis ir su lipnia juosta ar užveržėjais pritvirtinamas prie įlajos (latako nubėgimo).

Plastikinis gofruotas vamzdis

Kitas sprendimas, kuris yra vienas populiariausių – naudoti plastikinį gofruotą vamzdį, kuris dažniausiai naudojamas kaip elektros kabelių šarvas, vandens nuvedimui ar pralaidai.

Toks vamzdis yra standesnis, jį galime nukreipti nuo pastato ar net laikinai prijungti prie kitų vamzdžių į lietaus nuotekų sistemą.

Plastikinis gofruotas vamzdis taip pat atmatuojamas pagal reikiamą ilgį ir nupjaunamas aštresniu peiliu. Prie lietaus latako įlajos pritvirtinamas su lipnia juosta ar užveržėjais.

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.