Hidroizoliacinė juosta Flachendichtband Knauf 10m
Hidroizoliacinė juosta Flachendichtband Knauf 10m
Hidroizoliacinė juosta Flachendichtband Knauf 10m
Hidroizoliacinė juosta...
Hidroizoliacinė juosta Flachendichtband Knauf 10m

Hidroizoliacinė juosta Flachendichtband KNAUF, 10m

310069
20,25 € už pakuotę

(2,03 € už metrą)

Su PVM

Elastinga hidroizoliacinė juosta.

Tai daugiasluoksnių hidroizoliacijos sistemų kampams bei sandūroms formuoti ir siūlėms užtaisyti skirta elastinga juosta, naudojama su hidroizoliacinėmis medžiagomis Knauf Flachendicht.

Nereikia baiminti, kad per juostą gali prasisunkti drėgmė, nes ji kartu su Knauf hidroizoliacinėmis medžiagomis susijungia taip tvirtai, kad pašalinti ją įmanoma nebent su visa sandarinimo sistema.

Tinkama naudoti su vienkomponente hidroizoliacine mastika Knauf Flachendicht F ir cementine elastinga hidroizoliacija Knauf Flex-Dicht.

Juosta naudojama patalpų viduje kritinėse pastato vietose: vidiniams/išoriniams kampas, grindų/sienų jungtims; prieš izoliaciją užglaistytiems įtrūkimams, Juosta įnardinama į pirmą hidroizoliacijos sluoksnį ir užtepama antruoju.

Daugiau apie prekę

Ilgis
10m
Plotis
120mm
Gamintojas
Knauf
310069

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.