Hidroizoliacija vidaus ir išorės...

Hidroizoliacija vidaus ir išorės darbams K1, [5kg]

310110
18,50 € už vienetą

(18,50 € už vienetą)

Su PVM

Vienakomponentė kaučiukinė medžiaga paviršių izoliavimui nuo drėgmės. Vidaus ir lauko darbams.

Naudojimo sritis:

paviršių (grindų ir sienų) izoliavimui ir sandarinimui nuo drėgmės ir vandens nuolat šlapiose arba drėgmės įtakojamose patalpose (vietose). Naudojama betoninių, tinkuotų, gipsinių paviršių, gipso kartono, OSB plokščių hidroizoliacijai po keraminėmis plytelėmis ir kitomis apdailos medžiagomis dušuose, vonios kambariuose, virtuvėse, skalbyklose, terasose, balkonuose ir panašiose vietose. Tinka šildomosioms grindims ir kitiems iki 80°C temperatūros įkaistantiems paviršiams izoliuoti. Įspėjame, jog HIDOROIZOLIACIJA K1 negali būti naudojama kaip baigiamoji danga. Suformuota izoliacinė plėvelė turi būti uždengta kita mechaniškai atsparia, plėvelės nepažeidžiančia danga, pvz. keraminėmis plytelėmis ar pan. Vidaus ir lauko darbams.

Savybės:

  • paruošta naudojimui, elastinga, gerai sukimba su mineralinėmis statybinėmis medžiagomis ir su akrilo izoliacinėmis masėmis.
  • Su silikoninėmis, polietileninėmis medžiagomis nesukimba.
  • Nestipraus, specifinio kvapo.
  • Džiūdama keičia spalvą iš pilkšvai melsvos į juodą.

Aprašymas

Pagrindo paruošimas:

pagrindas turi būti švarus, tvirtas, nuriebalintas. Plyšius, siūles, įdubimus ir kitokius defektus užpildyti tvirtu cementiniu mišiniu. Smulkių įtrūkimų glaistyti nereikia. Paviršius gali būti šiurkštus: tinko, gipso kartono plokščių glaistyti nerekomenduojama. Vidiniai ir išoriniai kampai turi būti suapvalinti. Jeigu paviršius gali sutrūkinėti, visą paviršių ar žinomas kritines zonas, taip pat kampus, kur suapvalinimas neįmanomas (pertvaros, sienų ir grindų sujungimai ir pan.), armuoti naudojant elastingą PRO armavimo juostą. Stipriai vandenį įgeriančius paviršius gruntuoti 10-20% vandeniu praskiesta HIDROIZOLIACIJA K1.

Darbo sąlygos:

pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Naudojimas:

prieš naudojimą HIDROIZOLIACIJĄ K1 gerai išmaišykite, neskieskite. Ant kampų ir skirtingų paviršių sandūrų užtepkite HIDROIZOLIACIJĄ K1 ir prie dar lipnaus paviršiaus prispauskite PRO armavimo juostą. HIDROIZOLIACIJĄ K1 ant paviršiaus rekomenduojama tepti 3 – 4 kartus. Tepdami pirmąjį sluoksnį, HIDROIZOLIACIJĄ K1 į paviršių stipriai įtrinkite kietu šepečiu, tai ypatingai svarbu, kai hidroizoliacija tepama ant šiurkščių paviršių (tinko, betono). Kitus sluoksnius tolygiai tepkite skirtingomis kryptimis minkštu šepečiu arba voleliu. Antrą sluoksnį galima tepti praėjus ne mažiau kaip 2 valandom nuo pirmo sluoksnio užtepimo, kitus sluoksnius tepti ne dažniau nei kas 4 valandas. Klijuoti keramines plyteles ar dėti kitokią dangą ant suformuotos ir išdžiūvusios hidroizoliacijos galima po 16 val. nuo paskutinio sluoksnio užtepimo.

Džiūvimo trukmė:

kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: pirmasis sluoksnis džiūsta mažiausiai 2 valandas, antras ir sekantys sluoksniai - 4 valandas.

Sąnaudos: 0,7 – 1,5 kg/m² tepant tris sluoksnius.

Įrankių valymas:

įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos:

ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga:

nepilti hidroizoliacijos į kanalizacijos sistemas, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. EUH 208 – gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yra: 3(2H)-izotiazolonas, 5-chloro-2-metil- mišinys su 2-metil-3(2H)-isotiazolonu, 1,2-benzisotiazol-3(2H)-onas ir 2-metil-2H-izotiazol - 3-onas.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
5kg
Gamintojas
PRO Colore
310110

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.