Hidroizoliacija cementinė elastinga Flex-Dicht Knauf 15 L
Hidroizoliacija cementinė elastinga...
Hidroizoliacija cementinė elastinga Flex-Dicht Knauf 15 L

Hidroizoliacija cementinė elastinga Flex Dicht KNAUF, 15L

310133
67,70 € už vienetą

(67,70 € už vienetą)

Su PVM

Elastinga cementinė hidroizoliacija.

Naudojama sienoms ir grindims. Izoliuoja pagrindus nuo drėgmės prieš klojant keramines ir natūralių bei dirbtinių akmenų dangas.

Aprašymas

Naudojama su Knauf Flachendichtband hidroizoliacine juosta.

Elastinga hidroizoliacinio sluoksnio įrengimui po plytelėmis ir plokštėmis, kai pagrindą veikia didelės šiluminės apkrovos (pavyzdžiui, grindinis šildymas, balkonai, terasos).

Galima naudoti drėgnose patalpose: dušinėse ir patalpose su grindyse įrengtos vandens surinkimo trapais.

  • Vidaus ir išorės darbams
  • Apsaugo nuo vandens patekimo į betoną ir mūrą
  • Labai geros sukibimo savybės, nereikia gruntuoti
  • Nelaidi vandeniui, atspari šalčiui
  • Vienakomponentė, be tirpiklių, maišoma tik su vandeniu
  • Plastiška ir tampri darbo metu
  • Galima vaikščioti po 1 dienos
  • Vandens apkrova galima po 7 dienų

Darbo eiga

Prieš dengiant Flex-Dicht sluoksnį, būtina pašalinti atplaišas, dulkes, dažų ir skiedinio likučius. Visas paviršius turi būti padengtas ne mažiau kaip dviem sluoksniais. Bendrasis hidroizoliacijos storis bet kurioje vietoje turi būti ne mažesnis nei 2 mm. Tepamos konsistencijos medžiagai paruošti 15 kg Flex-Dicht supilti į ne daugiau kaip 3,6 l vandens ir maišyti, kol susidarys vientisa masė be gumuliukų. Užmaišytą Flex-Dicht statybiniu šepečiu arba glaistikliu sodriai tepti ant viso paviršiaus. Kruopščiai padengti kampus ir kraštus. Kampuose naudoti Flächendichtband hidroizoliacinę juostą.

Daugiau apie prekę

Talpa
15L
Išeiga
apie 3–3,5 kg/m2, kai sluoksnio storis 2 mm
Gamintojas
Knauf
310133

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.