Juosta popierinė, armuota stiklo plaušu, siūlių armavimui Knauf Kurt 50mm 25m

Juosta popierinė, armuota stiklo plaušu, siūlių armavimui Knauf Kurt 50mm 75m

280261
22,90 €

(22,90 € vnt.)

Su PVM
  • Vidaus darbams;
  • Nesideformuoja dėl drėgmės pokyčių;
  • Papildomas armavimas stiklo plaušu užtikrina gerą sukibimą su glaistu;
  • Lengvai įplukdoma į glaistą;
  • Naudojama vidiniams kampams armuoti;
  • Viduryje suformuota lenkimo linija;
  • Geriausios stiprumo charakteristikos.

Aprašymas

Techninė informacija:

Juostos plotis: 50 mm; 

Sąnaudos:

Glaistant gipso plokščių siūles: Siūlių tipas Lubos (10x10 m) Išilginės siūlės apie 0,75 m/m2, Skersinės siūlės apie 0,45 m/m2; Siūlių tipas Pertvaros (4x2,75 m) ) Išilginės siūlės apie 1,50 m/m2, Skersinės siūlės pagal poreikį; Siūlių tipas Šachtos / sienų aptaisymas (4x2,75 m) Išilginės siūlės apie 0,75 m/m2, Skersinės siūlės pagal poreikį.

Naudojimo paskirtis:

Naudojama kaip siūlių armavimo juosta, glaistant gipskartonio ir gipso plaušo plokščių siūles; glaistant betoninių konstrukcijų siūles; kaip armavimo juosta, remontuojant gipso plokščių ir vidaus tinko skilimus.

Darbo eiga:

Juosta yra tinkamavisų rūšių gipso plokščių kraštams glaistyti. Glaistas Knauf Uniflott tolygaus storio sluoksniu padengiamas į siūlės vietą. Nedelsiant į padengtą glaistą įplukdoma juosta Knauf Kurt.

Juosta glaistykle standžiai įspaudžiama į siūlę. Sukietėjus ir išdžiūvus glaistui, papildomai glaistoma vieną arba kelis kartus. Glaistant betoninių konstrukcijų siūles naudoti glaistą Knauf Multi-Finish. Siūlės užpildomos glaistu, kartu padengiant siūlės abi puses maždaug 1 mm storio sluoksniu.

Siūlių armavimo juosta Knauf Kurt įplukdoma į šviežiai padengtą glaistą ir glaistykle standžiai įspaudžiama. Glaistui sukietėjus ir išdžiūvus siūlė glaistoma nuo 200 mm iki 300 mm pločio juosta. Skilimai tvarkomi, kai pagrindai yra stabilūs ir nesiplečiantys.

Paviršius turi būti laikantis apkrovas (net ir sudrėkęs), sausas ir nedulkėtas. Apkrovas nelaikančius sluoksnius, dažus pašalinti mechaniškai. Gruntuoti su gruntu Knauf Tiefengrund.

Išdžiūvus siūlių armavimo juosta Knauf Kurt klijuojama PVA c klijais, o skilimo vieta glaistoma glaistu Knauf Multi-Finish.

Daugiau apie prekę

Medžiaga
Popierius
Ilgis
75m
Plotis
50mm
Gamintojas
Knauf
280261

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.