Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...
Gipsas greitai kietėjantis...

Gipsas greitai kietėjantis Elektrikergips Knauf 5kg

310211
2,30 € už vienetą

(2,30 € už vienetą)

Su PVM

Labai tvirtas montažinis gipsas.

Skirtas instaliavimo ir remonto darbams. Idealiai tinka elektros dėžučių įstatymui ir fiksavimui bei kampų apsaugos juostelių uždėjimui.

Knauf Elektrikergips įverkite į šaltą ir švarų vandenį ir maišykite tl, kol susidarys homogeniška masė be gumuliukų. Maždaug 2 tūrio dalys Knauf Elektrikergips vienai daliai vandens.

Mišinio tinkamumo darbui trukmė yra maždaug 8 minutės. Galutinai sukietėja po 30 min.

  • Vidaus darbams
  • Labai didelė užpildymo geba ir stabilumas
  • Greitai kietėjantis

Daugiau apie prekę

Svoris
5kg
Gamintojas
Knauf
310211

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.