Baseininė plėvelė EPDM PondGard Firestone, plotis 6.10m, storis 1.0mm, juoda
Baseininė plėvelė EPDM PondGard Firestone, plotis 6.10m, storis 1.0mm, juoda
Baseininė plėvelė EPDM PondGard Firestone, plotis 6.10m, storis 1.0mm, juoda
Baseininė plėvelė EPDM PondGard Firestone, plotis 6.10m, storis 1.0mm, juoda

Baseininė plėvelė EPDM PondGard Firestone, plotis 6.10m, storis 1.0mm, juoda

240090

1.00mm storio Firestone PondGard plėvelė (geomembrana) yra specialiai sukurta dekoratyviniams baseinams. Dėl specifinės sudėties ir gamybos proceso, tiktai Firestone PondGard garantuoja, kad plėvelė (geomembrana) bus suderinama su gyvybe vandenyje.

Firestone PondGard tinka ne tik peizažiniams ir dekoratyviniams baseinams, bet ir laistymo rezervuarams, priešgaisriniams rezervuarams, laistymo kanalams, nuotekų lagūnoms, žaliųjų stogų įrengimui. 

Firestone PondGard yra ypatingai elastinga ir tvirta.
Tinkamai įrengus ir eksploatuojant, tarnauja 20 metų ir daugiau.

Aprašymas

Firestone PondGard aukštos kokybės EPDM sintetinės gumos membrana atspari vandeniui labai ilgą laiką. Puikus atsparumas ultravioletiniams spinduliams, aukštai temperatūrai, oksidacijai ir šalčiui leidžia Firestone PondGard geomembranai ilgą laiką išlaikyti mechanines savybes net ir  esant ekstremalioms oro sąlygoms

Lankstus ir elastingas

Firestone PondGard gerai veikia ant įvairių paviršių. Jis prisitaiko prie dizainerių kūrybiškumo, nepriklausomai nuo tvenkinio sudėtingumo, su optimaliais estetiniais rezultatais.

Tvirta

Firestone PondGard, kurio storis 1,0 mm, yra tvirta membrana, kurios mechaninės savybės puikiai susidoroja su iššūkiais, susijusiais su vandens saugojimu. Jo elastingumas (> 300%) ir lankstumas (net esant -45 ° C) leidžia prisitaikyti prie neišvengiamų pagrindo judesių ir pažeidimų (puikus atsparumas pradūrimui) visą tarnavimo laikotapį.

Greitas ir paprastas montavimas

Greitas ir paprastas Firestone GeoGard geomembranos montavimas  leidžia pasiekti puikių rezultatų. Firestone priedai ir membranos lankstumas leidžia užsandarinti net sudėtingiausias detales. Nereikia papildomos įrangos membranos montavimui, o siūlių skaičius priklauso nuo membranos matmenų (nuo 93 m² iki 930 m²) ir yra ribotas. Netgi po ilgų naudojimo metų Firestone PondGard membranos gali būti iš naujo sumontuotos  tvenkinio tvirtinimo ar taisymo atveju.

Draugiška aplinkai

Dėl savo cheminio inertiškumo ir atsparumo dumbliams ir mikroorganizmams Firestone PondGard membrana neskleidžia cheminių medžiagų į aplinką. Jungtinės Karalystės Vandens tyrimų centro (WRc) atlikti tyrimai rodo, kad ji nėra pavojinga vandens gyvūnijai.

Daugiau apie prekę

Plotis
6,1m
Storis
1mm
240090

Apie Firestone

1980 metais, tęsdama daugiau nei šimtmetį trunkančias įmonės tradicijas ir nenutrūkstančias inovacijas gumos polimerų technologijoje, Firestone Building Products įžengė į profesionalią stogų dengimo paslaugų ir prekybos rinką. Šiandien Firestone yra pasaulinės klasės, aukštos kokybės stogų dengimo sistemų gamintoja. Įmonė gali pasiūlyti kvalifikuotus stogų dengimo sprendimus specialiai jums ir jūsų namams. Firestone UltraPly TPO stogų dengimo sistemos padės įgyvendinti bet kokius sprendimus.

Firestone kompanija jau daugiau nei 100 metų yra pasaulyje pripažinta polimerinės gumos technologijų lyderė. Išnaudodama savo ilgametę patirtį, Firestone Building Products tapo pasauline guminių stogo dangų ir vandeniui atsparių sistemų gamybos lydere. Firestone Building Products yra Firestone Diversified Products, LLC, padalinys, valdomas Bridgestone Coorporation - didžiausios pasaulyje padangų ir kaučiuko gaminių gamintojos. Firestone Building Products ypatingą dėmesį skiria aukštos kokybės tradicijų gumos gamybos technologijoje tęsimui. Pažangiausios kompanijos EPDM gamybos bazės yra įsikūrusios Šiaurės Amerikoje ir taiko griežtus kokybės kontrolės reikalavimus pradedant žaliavų pasirinkimo ir baigiant galutinio produkto testavimu.

Susiję straipsniai

Rekomenduojame

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.