Gamintojo Firestone prekės

Šiandien Firestone yra pasaulinės klasės, aukštos kokybės stogų dengimo sistemų gamintoja. Įmonė gali pasiūlyti kvalifikuotus stogų dengimo sprendimus specialiai jums ir jūsų namams. Firestone UltraPly TPO stogų dengimo sistemos padės įgyvendinti bet kokius sprendimus.

1980 metais, tęsdama daugiau nei šimtmetį trunkančias įmonės tradicijas ir nenutrūkstančias inovacijas gumos polimerų technologijoje, Firestone Building Products įžengė į profesionalią stogų dengimo paslaugų ir prekybos rinką. Šiandien Firestone yra pasaulinės klasės, aukštos kokybės stogų dengimo sistemų gamintoja. Įmonė gali pasiūlyti kvalifikuotus stogų dengimo sprendimus specialiai jums ir jūsų namams. Firestone UltraPly TPO stogų dengimo sistemos padės įgyvendinti bet kokius sprendimus.

Firestone kompanija jau daugiau nei 100 metų yra pasaulyje pripažinta polimerinės gumos technologijų lyderė. Išnaudodama savo ilgametę patirtį, Firestone Building Products tapo pasauline guminių stogo dangų ir vandeniui atsparių sistemų gamybos lydere. Firestone Building Products yra Firestone Diversified Products, LLC, padalinys, valdomas Bridgestone Coorporation - didžiausios pasaulyje padangų ir kaučiuko gaminių gamintojos. Firestone Building Products ypatingą dėmesį skiria aukštos kokybės tradicijų gumos gamybos technologijoje tęsimui. Pažangiausios kompanijos EPDM gamybos bazės yra įsikūrusios Šiaurės Amerikoje ir taiko griežtus kokybės kontrolės reikalavimus pradedant žaliavų pasirinkimo ir baigiant galutinio produkto testavimu.

Mažiau
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.