Knauf Insulation Ecose

Dirbti su bendrovės Knauf Insulation mineraline vata, gaminama technologija ECOSE Technology yra tikrai malonu...

 

Knauf Insulation mineralinės vatos kainas galite sužinoti čia »

 

Mineralinė vata, gaminama technologija ECOSE Technology, savo išvaizda ir savybėmis smarkiai skiriasi nuo tradicinių izoliacinių medžiagų.

Ji yra:

  • Malonesnė liečiant,
  • Mažiau dulkanti,
  • Be kvapo,
  • Lengvai pjaustoma.

Mineralinė vata Knauf Insulation gaminama technologija ECOSE Technology, pasižymi natūraliai ruda spalva. Gaminant nenaudojami jokie dirbtiniai dažai.

... aukščiausias Ekologijos darnumo laipsnis...

Natūraliai ruda spalva reiškia aukštą Ekologijos darnumo lygų, nepasiektą niekieno anksčiau:

Mineralinė izoliacija gaminama iš natūraliu būdu paplitusių ir antrinio perdirbimo žaliavų. Kaip rišikliai naudojamos organinės medžiagos, kurių sudėtyje nėra formaldehidų, fenolių, akrilatų nei dirbtinių dažiklių arba balinimo priemonių.

Lyginant su tradicine mineraline vata, pagerina oro kokybę patalpų viduje.

Mažiau sunaudojamos energijos gamybos metu turi mažesnės įtakos aplinkai.

Gamyba pasižymi mažesniu dervų emisijų kiekiu, kas pagerina darbo sąlygas.

Padidina bendrą pastatų, kuriuosi ji naudojama, Ekologinį darnumą.

Kainų lygis toks pat kaip ir įprastos mineralinės vatos.

 

... pasižymi visais pranašumais, prie kurių buvote pripratę, naudodami įprastą mineralinę vatą!

Puikios šiluminės, akustinės ir priešgaisrinės šios vatos savybės, puikios difuzinės savybės, pagaminta naudojant antrinio perdirbimo medžiagas, didesnis ilgaamžiškumas.

 

 

Knauf Insulation Ecose

Apie technologiją ECOSE Technology

Technologija ECOSE Technology – tai revoliucinė, nauja medžiagų rišiklių, naudojamų statybų pramonėje, technologija be formaldehidų, kur vietoj naftos chemijos produktų naudojamos greitai atsinaujinančios organinės medžiagos. Gamyboje sunaudojama mažiau energijos. Ši technoligija labiau tausoja aplinką.

Mineralinė vata, gaminama technologija ECOSE Technology, pasižymi aukštu ekologinio darnumo laipsniu, tai yra kaip tik dėl to, kad naudojama technologija ECOSE Technology:

  • Kaip rišikliai naudojamos organinės medžiagos. Tai revoliucinė, nauja gamtinių rišiklių technologija, kai naudojami rišikliai, neturintys savo sudėtyje formaldehidų. Jų sudėtyje nėra formaldehidų, fenolių, akrilatų, nei dirbtinių dažiklių arba balinimo priemonių.

  • Lyginant su tradicine izoliacija, pagerina oro kokybę pastatų viduje. Atitinka pačius griežčiausius vidaus oro kokybės kriterijus (M1/RTS Suomijoje, GREENGUARD vaikams ir mokykloms Jungtinėse Valstijose), taip pat atitinka ir numatomų ateityje standartų (AFSSET Prancūzijoje) reikalavimus.

  • Padidina pastatų Ekoliginį darnumą. Ekologiškų namų reikšmė darbartinėje statybos pramonėje vis labiau didėja. Puikios ekologinės mineralinės vatos, gaminamos technologija ECOSE Technology, savybės prisideda prie bendro darnumo pagerinimo tuose pastatuose, kuriuose šio tipo izoliacijos buvo naudojamos.

  • Pagerina darbo aplinkos kokybę ir sumažina emisijas gamybos metu. Pašalinus iš gamybos proceso fenolius ir formaldehidus, mums pavyko pagerinti darbo aplinkos kokybę ir sumažinti dervų emisijų, susidarančių gamybos proceso metu, kiekį.

Technologija ECOSE Technology buvo sukurta izoliacijos iš mineralinės vatos gamybai, tačiau teikia tokius pat galimus pranašumus ir kitiems gaminiams, kurių esminis pranašumas yra įvairių dervų pakaitalų taikymas.

 

Knauf Insulation Ecose

 

Malonesnė liečiant darbo metu

Daugiau kaip 90 procentų profesionalių montavimo firmų pareiškė, jog mineraoinė vata, gaminama pagal technologiją ECOSE Technology, ją liečiant yra malonesnė, negu įprastai naudojama mineralinė vata, nesukelia niežėjimo.

Instaliaciniai testai 2009. Gruppe Nymphenburg Consult AG: Tai puiki izoliacija! Dirbant su ja, oda visai neniežti. Man net nesinori tikėti, jog tai – stiklo vata.

 

Mažiau dulkanti

Mineralinė izoliacija, gaminama technologija ECOSE Technology žymiai mažiau dulka negu įprastai naudojama mineralinė vata.

Instaliaciniai testai 2009. Gruppe Nymphenburg Consult AG: Vienas iš pranašumų, dirbant su šia nauja mineraline vata, yra tai, kad žymiai mažiau dulka.

 

Be kvapo

Technologijos ECOSE Technology dėka naujos kartos mineralinė vata yra be kvapo. Daugiau nei 80 procentų specialistų, dirbančių su izoliacinėmis medžiagomis, nurodė, jog lyginant su tradicinėmis izoliacinėmis medžiagosmis, jie duoda pirmenybę stiklo vatos, gaminamos technologija ECOSE Technology, neutraliam kvapui.

Instaliaciniai testai 2009. Gruppe Nymphenburg Consult AG: Visai nesijaučia! Tai tikras pranašumas, lyginant su tradicine stiklo vata. Su šia nauja izoliacija žymiai maloniau dirbti.

 

Lengvai pjaustoma

Didžioji dauguma specialistų taip pat nurodė, kad naująją mineralinę vatą,  gaminamą technologija ECOSE Technology, galima geriau pjaustyti.

Instaliaciniai testai 2009. Gruppe Nymphenburg Consult AG: Teikiu pirmenybę šiai naujai izoliacijai. Atvirai pasakius, su ja lengviau dirbti.

 

Pakankamai atsinaujinančių išteklių

Smėlis ir akmuo – tai natūralūs bei atsinaujinantys ištekliai, vieni iš gausiausiai paplitusių pasaulyje.

 

Didesnis kiekis sudėtinių dalių iš antrinio perdirbimo medžiagų

Į mineralinės stiklo pluošto izoliacijos Knauf Insulation sudėtį įeina 60 procentų stiklo iš antrinio perdirbimo, be to taip pat galimas pilnas jos pačios antrinis perdirbimas.

 

Pagerinta pakuotė

Gaminai iš mineralinės stiklo vatos pakuojami taikant presavimo santykį 9:1. Šitaip tinkamai paruošta pakuotė leidžia taypyti pakuotės medžiagas. Be to tai reiškia ir taupesnį sandėliavimą bei pervežimą. Tuo prisidedama prie bendrų išteklių taupymo, mažinama įtaka aplinkai.

  

Europos bei valstybinių normų ir standartų atitikimas

Pereidami prie technologijos ECOSE Technology, įvedame į rinką visiškai naują mineralinės vatos kartą. Mūsų gaminiai pasižymi geresnėmis savybėmis negu tradiciniai produktai iš mineralinės vatos, bet kartu su tuo atitinka visus Europos bei valstybinių normų ir standartų reikalavimus, keliamus izoliacijoms iš mineralinės vatos.

 

Ženklas CE

Mineralinė vata Knauf Insulation, gaminama technologija ECOSE Technology, testuojama pagal visas galiojančias Europos normas. Visi mūsų gaminiai atitinka pagrindinės normos, taikomos izoliacijai iš mineralinės vatos, reikalavimus: EN13162:2008 „Šiluminiai izoliaciniai produktai pastatams – pramoniniu būdu gaminami produkti iš mineralinės vatos – specifikacija.“

 

Knauf Insulation Ecose - CE

 

 

Sveikata ir saugumas

Mineralinė vata Knauf Insulation, gaminama technologija ECOSE Technology, taip pat atitinka savanoriško sertifikavimo EUCEB ir direktyvos 67/548/EEB, suderintos direktyva 97/69/EB, Q pastabos reikalavimus, todėl negali būti kancerogeninių poveikių ar kitaip kenkianti sveikatai. Mūsų stiklo ir mineralinis pluoštas registruojamas REACH (EC 1907:2006) registre. REACH užsiima cheminių junginių registravimu, įvertinimu, autorizavimu arba apribojimu.

 

Knauf Insulation Ecose - EUCEB

 

 

Eurofins GOLD

Knauf Insulation – pirmoji kompanija pasaulyje, kuriai buvo suteiktas EUROFIN GOLD standartas už Oro kokybės patalpų viduje gerinimą. Aukso standartas kompanijai buvo suteiktas už revoliucinę naujos kartos mineralinę vatą, pagamintą su ECOSE technologija. ECOSE technologija pripažinta kaip didinanti aplinkosauginį veiksmingumą bei nekenkianti aplinkai.

 

Knauf Insulation Ecose - eurofins

 

 

 

Knauf Insulation mineralinės vatos kainas galite sužinoti čia »


Pateikta informacija yra Knauf Insulation iš www.knaufinsulation.lt. Neatsakome už neteisingą ar klaidingą informacijos turinį.

Straipsniai, nuotraukos ir kita medžiaga, patalpinta www.statybuturgus.lt, yra UAB „Ampas” nuosavybė. Kopijuoti ir naudoti be UAB „Ampas” raštiško sutikimo - griežtai draudžiama.
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.