Stiprūs ir tvirti maišai – kad nereikėtų nervintis, kai suplyšta maišas nešant šiukšles

Tikrai pažįstama situacija, kai norite išnešti šiukšles iš namų šiukšliadėžės į konteinerį, kiek daugiau prikrautas maišas praplyšta nuo šiek tiek didesnio svorio ar būna praplėštas aštresnės atliekos.

Tuomet tenka ieškoti naujo maišo ir viską perkrauti į jį ar apsikabinus maišą abiem rankom, jį nešti į konteinerį. Tai neįvyks, jeigu rinksitės tvirtus šiukšlių maišus STIPRŪS.

Šie patvarūs ir universalūs šiukšlių maišai, priklausomai nuo talpos, tinkami naudoti buitinėms atliekoms, aplinkos tvarkymui, viešųjų erdvių ir įstaigų šiukšliadėžėms ar atliekoms po statybos darbų surinkti. Maišai STIPRŪS pagaminti iš 100% perdirbto naudoto plastiko.

STIPRŪS maišai yra įvairių dydžių ir kuo didesnis maišas, tuo jis storesnis ir tvirtesnis.

Kokie maišai kur naudojami?

Maišai 30L, 60L, 80L, 100L ir 120L dažniausiai naudojami namuose, buityje, viešose ar maitinimo įstaigose. Tokie maišai tinka į mažesnes ir didesnes šiukšlių dėžes, į konteinerius.

30L maišai skirti mažesnėms šiukšlių dėžėms, kibirams – pavyzdžiui esantiems biuruose ar namuose vonios patalpoje.

60L maišai skirti standartinio dydžio šiukšliadėžėms – pavyzdžiui virtuvėse esančioms šiukšlių dėžėms.

80L ir 100L maišai skirti viešose erdvėse esančioms šiukšliadėžėms – pavyzdžiui parkuose, renginių metu laikiniems stovams.

120L maišai skirti į mažesnio dydžio konteinerius. Maišai konteineriams skirti užtikrinti švarą ir apsaugą nuo galimų skysčių bei blogo kvapo konteineryje.

Kai naudojamas maišams konteineriui, tuomet ne tik užtikrinama tvarka ir švara, bet ir nereikia valyti konteinerio, kas ypač aktualu šiltuoju metų laiku.

Didesnės talpos STIPRŪS maišai yra 140L, 160L, 240L ir 410L. Jie dažniausiai naudojami statybų vietose, tvarkant aplinką po statybų ar remontų, taip pat į didelės talpos konteinerius maišus, pjuvenų ar lapų surinkimui, sodo darbams.

140L ir 160L maišai patogūs renkant lapus sode ar kieme, taip pat po remonto ar statybos darbų surinkti statybines atliekas, pakuotes.

240L maišai tinka didesniems šiukšlių konteineriams (nes mažesniems naudojami 120L maišai). Maišas užtikrins, kad konteineris išliktų tvarkingas ir apsaugotas nuo galimų skysčių pratekėjimo ir jo kaupimosi konteineryje. Taip išvengsite nemalonaus kvapo ir konteinerio plovimo darbų.

240L ir 410L maišai ypač populiarūs statybvietėse, kai po namų šiltinimo darbų (grindų ar fasado šiltinimo) lieka polistireninio putplasčio ar mineralinės vatos likučių ir juos reikia kažkur sutalpinti.

Į šiuos maišus tilps tikrai nemažai atliekų. Kad niekada nepritrūktų šiukšlių maišų buitinei šiukšlių dėžei ar konteineriui ir namuose turite vietos nedidelei dėžutei, tuomet siūlome įsigyti šiukšlių maišų rinkinius. Perkant rinkinius sutaupysite net apie 30% sumos ir visada turėsite STIPRIŲ maišų.

Pasirinkę rinkinį “Rinkinys UŽTEKS DAUGIAU NEI METAMS - Maišai šiukšlėms 60L Stiprūs, 10vnt/rit. - 30 ritinėlių” turėsite 300 maišų, kurių Jums užteks daugiau nei metams laiko. O vieno maišo kaina bus tik 0.06 Eur (TIK 6 centrai).

“Rinkinys PUSEI METŲ maišai šiukšlėms standartinei ir mažesnei šiukšlių dėžėms 60L Stiprūs + 30L Stiprūs” aprūpins Jūsų virtuvės ir vonios kambario šiukšlių dėžes maišais maždaug pusei metų.

Norėdami turėtų maišų ir šiukšliadėžei ir konteineriui, rinkitės rinkinį “Rinkinys - Maišai šiukšlėms METAMS šiukšliadėžei ir konteineriui - 60L Stiprūs + 120L Stiprūs”.

O norint turėti maišų, kuriuos galite panaudoti ir konteineriams ir sodo darbams, pavyzdžiui lapų ar žolės surinkimui, rinkitės ir sutaupykite su “Rinkinys - maišai šiukšlėms KONTEINERIAMS ir SODUI 120L Stiprūs + 240L Stiprūs”.

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.