DELTA GEO DRAIN QUATTRO yra pirmoji keturių sluoksnių apsaugos ir drenažo sistema suteikianti maksimalų saugumą net ir tais atvejais, kai lietus renkasi dėl to, kad viršutinis kraštas nebuvo sandariai uždarytas.

Tarnaujantis kaip antras drenažo sluoksnis, mikroperforuotas lapelis su užlydyta geotekstile užtikrina, kad vanduo patikimai nutekėtų žemyn.

DELTA®-GEO DRAIN Quattro suformuoja antrą vandeniui nepralaidų sluoksnį priešais rūsio sienų hidroizoliaciją. Plėvelė paskirsto nuolatinį dirvožemio slėgį, į dirvą nukreiptos duobutės sudaro ištisinį drenažo sluoksnį, su didžiausiu drenažo pralaidumo pajėgumu. Filtravimo geotekstilė, prilydyta prie įdubusio lakšto, neleidžia dumblėti struktūrai. Lakštas pasižymi dideliu gniuždymo stiprumu 400kN/m2. Lakštas gali būti montuojamas iki 10 m gylyje net tose vietose, kur įeinančio vandens tūris yra ypač didelis.

DELTA®-GEO DRAIN Quattro patikimai išleidžia tiek metano, tiek radono dujas. Jo apsauginis poveikis atitinka DIN 18533, DIN 4095 ir „Elastingos hidroizoliacijos planavimo ir vykdymo direktyvos“ reikalavimus. Lape nėra perdirbtų medžiagų, jis turi CE 0799-CPD-13 plombą ir atitinka EN 13252 reikalavimus.

Sudarytas iš 4 sluoksnių medžiagos, DELTA®-GEO DRAIN Quattro sudaro kompaktišką sistemą, kurią galima greitai sumontuoti tiesiai nuo ritinio, nereikalaujant dirvožemio pakeitimo.

Jo savaime užsandarinamas kraštas užtikrina nuolatinį stabilų persidengimą.

Horizontaliose vietose klojimo laikas nesiekia minutės vienam kvadratiniam metrui.

Techniniai duomenys DELTA®-GEO DRAIN Quattro

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.