Korys vejai, pagamintas iš perdirbto polietileno (HDPE), atsparus smūgiams.

Kainas rasite čia »

Tai yra ypač geras sprendimas stovėjimo aikštelių paviršiams, šaligatviams ir takams. Dėka savo struktūros, produktas idealiai tinka krantinių, upių bei pakrančių sutvirtinimui.

Korėta struktūra leidžia augalams giliai įsišakoti į dirvą. Tai sukuria stabilų ir ilgalaikį žalią paviršių, kuris teikia stabilumą, saugo ir nesilpnina augalų natūralių drėgmės įsisavinimo savybių.

Jei klojama profesionaliai, korio vejai jungtys tolygiai pasidengia veja ir sukuriamas normalus vejos paviršius, savo ruožtu papildomai apsaugantis produktą nuo tiesioginių UV spindulių.

 

korys vejai

Korys vejai gali būti panaudotas daugelyje vietų – įvažiavimams į kiemus, automobilių stovėjimo aikštelėms, automobilių pastogėms, saugojimo zonoms, sodo takeliams, šaligatvių sutvirtinimui, kelkraščių apsaugai, krantinės ir šlaitų apsaugai, pylimų, upių ir upelių krantų stabilizavimui.

korys vejai

Korį vejai galima labai lengvai pjaustyti ir formuoti diskiniu pjūklu arba siaurapjūkliu.

Korys vejai turi būti tvirtinamas specialiais laikikliais (ankeriais) ir įrengiama viena ar kelios atraminės sienelės, dar prilaikančios dangą nuo slydimo.

 

korys vejai

Transporto priemonių stovėjimo aikštelėms, iš pradžių paruošiamas 30 cm storio grunto arba žvyro pagrindas, kuris turi būti supresuojamas, ant viršaus pilamas išlyginamasis sluoksnis – smulkesnio smėlio ar skaldos mišinio.

Apželdinant plotą žole, prieš klojant korį vejai, klojamas pakankamai storas, mišrus su žole dirvožemio sluoksnis, taip siekiant sukurti tinkamą mitybinę bazę šaknims.

Korys vejai sujungiamas stipriais gnybtais, dar didesnis stabilumas gali būti pasiektas klojant skersai įvažiavimo tako. Po klojimo visas paviršius supresuojamas, o anksčiau minėtos atraminės sienelės suteikia reikiamą prilaikymą.

Po to kai išklojate žemę koriu vejai, sėjamos sėklos  (laikantis sėklų gamintojo rekomendacijų) arba išklojama velėnomis.

Kai pasėjate žolę, teritorija turi būti tolygiai laistoma. Žole apsėta stovėjimo teritorija gali būti pradėta naudoti po apytiksliai 6 savaičių. Šis laukimo periodas netaikomas kai išklojama velėna arba užpildoma žvyru.

 

Daugiau techninės informacijos ir kainas rasite čia »


Pateikta informacija yra informacinio pobūdžio, ji skirta bendram supratimui ir negali būti naudojama kaip tiksli instrukcija. Dėl darbų atlikimo, reiktų kreiptis į specialistą, kuris suteiktų kvalifikuotą konsultaciją įvertinęs visas įmanomas aplinkybes.

Straipsniai, nuotraukos ir kita medžiaga, patalpinta www.statybuturgus.lt, yra UAB „Ampas” nuosavybė. Kopijuoti ir naudoti be UAB „Ampas” raštiško sutikimo - griežtai draudžiama.
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.