Hidroizoliacija sandarinanti...
Hidroizoliacija sandarinanti...
Hidroizoliacija sandarinanti...
Hidroizoliacija sandarinanti...

Hidroizoliacija sandarinanti Flachendicht Knauf 22kg

310484
99,00 € už vienetą

(99,00 € už vienetą)

Su PVM

Paruošta naudoti teptinė hidroizoliacija, skirta drėgnoms patalpoms sandarinti. Sudėtyje nėra skiediklių, produktas yra saugus. Ypač elastinga, tinkama naudoti ant šildomųjų grindų, išdžiūvusi hidroizoliacija sukuria nelaidų vandeniui elastingą sluoksnį.

Techninė informacija

  • Degumo klasė: E
  • Sukibimo stipris: ≥ 0,5 N/mm²
  • Vandens garo izoliacijos koeficientas sd (kai sąnaudos 1000 g/m²): 2,3 m
  • Sausos plėvelės storis: ≥ 0,5 mm
  • Sąnaudos: glotnus paviršius apie 750 – 900 g/m²; grubus paviršius apie 900 – 1400 g/m²
  • Galiojimo laikas: 18 mėnesių nuo pagaminimo datos

Aprašymas

Naudojimas ir savybės

Juosta įnardinama į pirmą hidroizoliacijos sluoksnį ir užtepama antruoju.

Naudojimo sritis: drėgnų ir šlapių patalpų paviršiai, veikiami vandens be slėgio, pvz.: vonios ir virtuvės gyvenamuose būstuose, viešbučiuose, privačiuose namuose ir ligoninėse. Ypač elastinga, tinkama naudoti ant šildomųjų grindų

  • Vidaus darbams
  • Naudojama sienoms ir grindims
  • Mėlynos spalvos

Darbo eiga

Visas paviršius tolygiai ir gausiai užtepamas vienu sluoksniu. Tepamas teptuku, voleliu arba glaistikliu. Pirmas sluoksnis išdžiūsta per 4–6 val. Po to ant viso paviršiaus užtepamas antras sluoksnis. Jei buvo vadovautasi užtepamo kiekio rekomendacijomis (žr. informaciją ant indo arba techniniame lape), išdžiūvusių sluoksnių storis – 0,5 mm.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
22kg
Gamintojas
Knauf
310484

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.