Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L
Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L
Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L
Gruntas ypač gerai įsiskverbiantis...
Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L
Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L
Gruntas ypač gerai įsikverbiantis Tiefengrund Knauf 15 L

Gruntas ypač gerai įsiskverbiantis Tiefengrund Knauf 15L

310047
31,60 €

(31,60 € pak.)

Su PVM

Ypač gerai įsiskverbiantis giluminis gruntas.

Naudojamas sienoms, luboms ir grindims. Skirtas vidaus patalpoms ir išorei. Tinka gruntuoti įgeriantiems pagrindams, pavyzdžiui, gipsiniam, kalkiniam, kalkių ir cemento tinkuo, sausųjų grindų pagrindams, gipskartonio ir gipso plaušų plokštėms, gipsinėms ir cementinėms grindims. Naudojamas prieš dengiant glaistu, lyginamuoju mišiniu ar plytelių klijais, dažant ar klijuojant tapetus.

Ypač tinka esant biriems ar šiek tiek kreiduotiems pagrindams, pavyzdžiui, šviežiai nušlifuotoms gipsinėms liejamosioms grindims surišti.

 • Ypač gerai įsiskverbia, gerina sukibimą
 • Reguliuoja pagrindo įgeriamumą
 • Laidus garams ir orui
 • Suriša šlifuojant atsiradusias smulkas daleles
 • Paruošas naudoti, be tirpiklių, nekenksmingas aplinkai
 • Neleidžia susidaryti oro pūslėms, dengiant kitus glaisto sluoksnius

Aprašymas

Naudojimas ir savybės

Naudojamas įgeriantiems pagrindam pvz., gipsiniam, kalkiniam, kalkių cemento tinkui, sausųjų grindų pagrindams, gipskartonio ir gipso plaušų plokštėms, gipsinėms ir cementinėms grindims gruntuoti, prieš dengiant glaistu, klijuojant tapetais, plytelėmis ir dažant, prieš dengiant grindų lyginamuoju mišiniu ir t.t. Taip pat naudojamas seną mūro paviršių sustiprinti ir surišti prieš dengiant gipsiniu ar kalkių cemento tinku (pvz., Knauf MP75, Rotband).

Padeda išvengti oro pūslių, dengiant kitus glaisto sluoksnius; padeda suformuoti vienalytį, neporingą glaisto sluoksnį.

Skirtas sienoms, luboms ir grindims vidaus patalpose ir išorėje.

Ypač giliai įsiskverbiantis, gerina sukibimą

 • Sumažina ir suvienodina pagrindo įgeriamumą
 • Sutvirtina birius paviršius
 • Suriša šlifuojant atsiradusias smulkias daleles
 • Sudėtyje nėra tirpiklių ir lakiųjų junginių
 • Laidus vandens garams ir orui

Darbo eiga

Pagrindas turi būti atlaikantis apkrovas, atsparus lenkimui, sausas, tvirtas, švarus, nedulkėtas, be tepalo dėmių. Prieš pradedant gruntuoti būtina pašalinti vandeniui neatsparius dažus ir kitų sukibimą mažinančių medžiagų likučius. Vandeniui atsparių dažų sluoksnį reikia stipriai sušiurkštinti.

Gruntas paruoštas naudoti, jo skiesti nereikia. Prieš naudojant trumpai pamaišyti. Gruntu tolygiai ir sodriai tepti pagrindą specialiu šepečiu, mūrininko teptuku ar voleliu ir gerai įtrinti. Vengti balų susidarymo. Džiūvimo trukmė priklauso nuo pagrindo įgeriamumo, patalpos temperatūros ir oro drėgmės. Kitus darbus galima atlikti tik gruntui išdžiūvus (apie 3 val.).

Oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė nei +5 ºC.

Daugiau apie prekę

Talpa
15L
Gamintojas
Knauf
310047

Apie Knauf

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.