Ekstruzinis polistirenas XPS FI-300 FINNFOAM, storis 50mm, matmenys 600x2500mm
Ekstruzinis polistirenas XPS FI-300 FINNFOAM, storis 50mm, matmenys 600x2500mm
 • Užsakoma prekė
Ekstruzinis polistirenas XPS FI-300 FINNFOAM, storis 50mm, matmenys 600x2500mm
Ekstruzinis polistirenas XPS FI-300 FINNFOAM, storis 50mm, matmenys 600x2500mm

Ekstruzinis polistirenas XPS FI-300XX FINNFOAM, storis 200mm, 600x2500mm, šiauštas

260475

„Finnfoam“ XPS F-300, dar vadinamas Styrodur, yra uždarų porų, beveik drėgmės neįgerianti, atspari šalčiui, itin tvirta ir gerai šilumą sauganti ekstruzinio polistireninio putplasčio plokštė. Naudojamas kaip polisterolas pamatams ar grindims ant grunto.

Finnfoam XX privalumai:

 • Geresnis sukibimas su klijuojamu paviršiumi
 • Šiltinant pastatų konstrukcijas labai svarbu, kad termoizoliacinė medžiaga gerai prisiklijuotų prie šiltinamo paviršiaus. Ne mažiau svarbu ir tai, kaip prie plokščių prilimpa armavimo bei dekoratyvinio tinko sluoksnis. Geresniam sukibimui užtikrinti Finnfoam siūlo naudoti plokštes rifliuotu paviršiumi.
 • „Vaflinis“ plokštės paviršius geriau sukimba su klijais ar tinku. Plokštės Finnfoam XX naudojamos cokolių, angokraščių, šiluminių tiltelių izoliacijai, taip pat, sienų ir kitų vertikalių konstrukcijų izoliacijai.

„Finnfoam“ F-300 plokščių savybės:

 • Gera šilumos izoliacija
 • Atsparumas drėgmei
 • Tvirtumas (≥ 300 kPa)
 • Atsparumas šalčiui (sušalimo / atšilimo ciklams)
 • Savybės nepriklauso nuo aplinkos sąlygų pasikeitimo
 • Ilgaamžiškumas (> 50 metų)
 • Neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujų
 • 100 % perdirbamos
Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

Klausti kainos

Aprašymas

Šilumos izoliacinės plokštės „Finnfoam“ F-300 yra aukštos kokybės gaminiai, išlaikantys izoliacines ypatybes net ir sudėtingomis sąlygomis. Šios izoliacinės plokštės gaminamos ekstruzijos būdu, todėl medžiagos porų struktūra tampa visiškai vientisa ir uždara: tarp porų nelieka oro kanalų ar tarpų. Taip užtikrinama puiki šilumos izoliacija, mechaninis tvirtumas ir atsparumas drėgmei. Plokščių F-300 stipris gniuždant yra virš 300 kPa arba apie 30 t/m², o valkšnumas gniuždant – 130 kPa arba 13 t/m². Statant ar įsirengiant individualius namus, šias plokštes tinka naudoti praktiškai visur: pamatams, grindims, stogams, terasoms, angokraščiams, izoliacijai nuo įšalo, kiemams ar pėsčiųjų takams izoliuoti. Nedidelių pastatų plokštuminiams pamatams dažniausiai užtenka plokščių F-300, bet gali būti naudojamos ir F-400 ar F-500 plokštės.

Montavimas

Ekstruzinio polistireninio putplasčio Finnfoam F-300 plokštės lengvos ir patogios montuoti, nesunkiai pjaustomos įprastais įrankiais. Klojant plokštes keliais sluoksniais apatinio ir viršutinio sluoksnio siūlės turi persidengti ir nesutapti.

Klojant šias plokštes horizontaliai, reikalingas tvirtas ir lygus pagrindas: sutankintas gruntas, gelžbetonio perdanga ar pan. Jeigu plokštės montuojamos vertikalioje konstrukcijoje, reikalingas klijavimas arba mechaninis tvirtinimas.

Klijuojant Finnfoam F-300 plokštes rekomenduojama naudoti šaltus bituminius klijus be tirpiklių, poliuretaninius (PU) klijus arba cementinio pagrindo klijus. Klijų gamintojų naudojimo instrukcijose turi būti pateikta informacija apie polistireninio putplasčio plokščių klijavimo galimybę. Siekiant padidinti Finnfoam plokščių sukibimą su klijais arba tinku, jų paviršių rekomenduojama mechaniškai pašiurkštinti naudojant stambiagrūdį švitrinį popierių ar kitus įrankius arba naudoti Finnfoam XX plokštes, kurių paviršius rievėtas – toks išgaunamas jau gaminant.

Deklaruojamosios vertės

Finnfoam Deklaruojamos Vertės


 EN 12088

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
2vnt.
Ilgis
2.5m
Plotis
0.60m
Storis
200mm
Gamintojas
Finnfoam
260475
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.