Plastikinis fiksatorius ALTLIFT 40-50mm – stabilus armatūros pakėlimas sudėtingomis sąlygomis
Betonuojant grindis ar pamatus ant termoizoliacinio sluoksnio, itin svarbu užtikrinti, kad armatūros tinklas būtų tinkamai apgaubtas betonu. ALTLIFT fiksatorius-lėkštutė leidžia suformuoti vientisą 40 mm arba 50 mm storio apsauginį sluoksnį, apsaugantį armatūrą nuo aplinkos poveikio ir suteikiantį konstrukcijai reikiamą tvirtumą.
Pagrindiniai privalumai:
- Dvipusis naudojimas: Fiksatorius pasižymi dviejų lygių fiksacija. Priklausomai nuo poreikio ir armatūros įstatymo padėties, pasiekiamas 40 mm arba 50 mm pakėlimo aukštis.
- Platus pagrindas: Speciali „lėkštutės“ forma tolygiai paskirsto svorį, todėl fiksatorius neįsminga į putplastį ar gruntą ir nepažeidžia po juo esančių plėvelių ar membranų.
- Patvarumas ir saugumas: Pagamintas iš tvirto, smūgiams atsparaus plastiko. Juoda spalva ir kokybiška medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą net ir esant intensyviam judėjimui statybų aikštelėje.
- Universalus pritaikymas: Puikiai tinka individualių namų pamatų plokštėms, pramoninėms grindims ir bet kokiems betonavimo darbams ant nestabilaus grunto.
Techniniai duomenys:
| Apsauginis sluoksnis | 40 mm / 50 mm |
| Kiekis pakuotėje | 200 vnt. |
| Rekomenduojama išeiga | 4 – 6 vnt. į 1 m² |
| Medžiaga | 100% perdirbtas plastikas (be PVC) |
Meistro patarimas:
Kad armatūros tinklas neišlinktų liejant betoną, fiksatorius dėstykite kas 60–80 cm. Naudojant 40-50 mm fiksatorius, užtikrinamas pakankamas atstumas net ir stambesnei armatūrai.