Lakas vidaus darbams AQUALAK VM 2.7 L, matinis Padidinti

Lakas vidaus darbams AQUALAK VM 2.7 L, matinis

540038

Drėgmei ir šlapiam trynimui atsparus vandens dispersinis lakas vidaus darbams

Smulkiau

14,63 €

14,63 € už vnt.

Pristatymo kaina »

Išsamus aprašymas

Naudojimo sritis: 
medinių durų, langų rėmų, taip pat medinių sienų ir lubų bei jų konstrukcijų lakavimui pastatų viduje. Patalpų viduje taip pat galima lakuoti tinkuotus, plytų mūro, akmeninius ir molio keramikos paviršius.
Savybės: 
specifinio kvapo, vandeniu skiedžiamas, išdžiūvęs lakas formuoja atsparią drėgmei ir šlapiam trynimui dangą.
Paviršiaus paruošimas: 
lakuojamas paviršius turi būti sausas, švarus, be riebalinių dėmių. Medienos santykinis drėgnumas turi būti ne didesnis nei 16%. Anksčiau lakuotą paviršių nušlifuoti iki matiškumo ir nuvalyti dulkes.
Darbo sąlygos: 
pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +8°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui.
Lakavimas: 
laką gerai išmaišyti. Lakuoti plonu sluoksniu 2 – 3 kartus lakavimui skirtu teptuku, voleliu ar purkštuvu. Laiko tarpas tarp lakavimo sluoksnių – ne mažiau kaip 6 val.
Džiūvimo trukmė: 
kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: ~12 val.
Sąnaudos:  
4 - 6 m²/l (lakuojant 2 sluoksniais).
Įrankių valymas: 
įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.
Blizgumas: 
blizgus, matinis.
Laikymo ir gabenimo sąlygos: 
ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!
Techniniai duomenys: 
rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,0kg/l;lakieji organiniai junginiai - 1.1.5e) LOJ ribinė vertė 130g/l, didžiausias LOJ kiekis paruoštame naudoti produkte 129,95g/l; nelakiųjų medžiagų kiekis – ≥25%; skiediklis – vanduo.
Aplinkos ir darbo sauga: 
nepilkite lako į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

9 . Kitos tos pačios grupės prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: