Banguoti lakštai KLASIKA XL 2500x1130mm Vyšninė Eternit Padidinti

Banguoti lakštai KLASIKA XL 2500x1130mm Vyšninė Eternit

25XL250V

„Klasika XL“ – tai pinigus ir laiką taupantys lakštai. Vienu lakštu uždengiamas net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia labai greitai uždengti didelio ploto stogus. Šiais lakštais galima dengti ir sienas.

 

 

 

 

Smulkiau

Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

Išsamus aprašymas

Su „Klasika XL“ saugiai atliksite stogo priežiūros darbus. „Klasika XL“ turi specialias saugumo juosteles  – „stripsus“. Jie apsaugo žmogų nuo „kiauro kritimo“ jeigu atliekant stogo priežiūros darbus jis netinkamai atsistojo ant stogo dangos.

„Eternit Baltic“ aštuonbangiai lakštai savo bangų aukščiu ir pločiu atitinka sovietmečiu gamintą asbestinį šiferį. Vienoda išvaizda užtikrina pastatų autentiškumą. Identiškas lakšto plotis palengvina stogo renovavimo darbus.

Dėl didelių matmenų šių lakštų montavimas yra greitas ir ekonomiškas.

Dėl vienodų matmenų su asbestiniu šiferiu, renovuojant stogus nėra būtinybės keisti grėbestavimo.

„Eternit Baltic“ banguoti lakštai gaminami iš pluoštinio cemento, kurio savybės idealiai atitinka ūkinių pastatų poreikius. Ūkinių pastatų statybai svarbu, kad pluoštinis cementas yra atsparus rūgštims ir šarmams.

Patalpas išlaikyti sausas padeda lakštų difuziškumas. Jie „kvėpuoja“, dėl to vandens garai pašalinami į išorę. Tai užtikrina, kad ant apatinės lakštų pusės nesusidarytų kondensatas.
„Kvėpuojanti“ banguotų lakštų danga pagerina ventiliaciją, dėl to patalpose geriau keičiasi oras ir mažiau kaupiasi kenksmingų garų.
Dėl garso slopinimo savybių banguoti lakštai yra tinkama stogo danga pastatams, kuriuose auginami gyvuliai, nes lietaus metu nesukelia tokio didelio triukšmo, kaip, pavyzdžiui, metalinės stogų dangos.

 

Savybės

  • Garso slopinimo efektas
  • Atsparumas pelėsiui, puvimui ir kenkėjams
  • Atsparumas šalčiui ir atmosferiniam poveikiui
  • Atsparumas ugniai
  • Atsparumas UV spindulių poveikiui, spalvos stabilumas
  • Atvirumas difuzijai, drėgmės savireguliacija
  • Taupumas
  • Laiko taupymas
  • Tinkamumas plokštiems stogams (nuo 7º stogo nuolydžio)

30 . Kitos tos pačios grupės prekės