Lauko terasų vazonai Green Spa su savaiminio drėkinimo – laistymo sistema

Kokį vazoną rinktis į lauko terasą?

Lauko terasą visada norisi įsirengti jaukiai – pasirinkti tinkamus baldus, stogines, augalus. Ypač daug jaukumo suteikia gėlės ir augalai terasoje. Spalvoti, gražūs, pilni žydinčių augalų lauko vazonai padaro terasą „gyvą”. Tačiau nepatogumas yra tai, kad turint lauke augalus, reikia dažnai laistyti. Tai atima daug laiko, ypatingai karštomis dienomis.

Todėl lauko terasose rekomenduojama naudoti vazonus su savaiminio drėkinimo/laistymo sistema. Tokiu būdu nereikės jų laistyti, tik kartas nuo karto pripildyti talpą vazone ir augalai patys „pasiims” tiek vandens, kiek jiems reikia.

Lauko terasų vazonai su savaiminio laistymo sistema yra puikus sprendimas, jei ne visada turite laiko ar galimybių reguliariai laistyti savo augalus.

Terasos vazonas Green Spa yra moderni ir novatoriška lauko gėlinė, kurios korpusas atsparus oro sąlygoms – šalčiui, sniegui, drėgmei, UV spinduliams. Viduje vazonas pagamintas iš cinkuoto plieno, išorėje apdailintas technoratanu. Be to, vazone yra vidinė izoliacija, pagaminta iš 2cm storio XPS (ekstruzinio polistireno) ir išklota stora juoda plėvele.

Kaip veikia savaiminio drėkinimo sistema lauko vazonuose.

Vazone naudojama sistema drėkina augalą – vazono apačioje yra vandens talpa, padengta ekstruzinio putplasčiu su juostelėmis, leidžiančiomis paskirstyti vandenį augalui. Šie dugne uždėti diržai, įmirkyti rezervuaro vandenyje, veda vandenį į augalo dirvą ir šaknis, palaipsniui jį drėkindami.

Vazone yra vandens įleidimo/įpilimo anga ir vandens lygio indikatorius (plūdė) talpoje. Ši plūdė signalizuoja, kada reikia papildyti talpą vandeniu.

Drėkinimo sistema vazonuose Green Spa padeda užtikrinti saugų ir patikimą augalų drėkinimą, todėl net skirtingai laistomi augalai sėkmingai suveši. Vanduo iš vandens talpos patikimai laisto augalo šaknis ir kiekvieną augalą pasiekia individualiai jam skirtas vandens kiekis. Todėl nesvarbu, kokį augalą pasodinsite - labiau ar mažiau drėgmę mėgstantį – jie iš vazono talpos „pasiims” tiek vandens, kiek jiems yra būtina.

Ar augalai neperšąla ir neperkaista lauko terasos vazonuose?

Augalai augdami vazonuose lauke labiausiai bijo staigaus užšąlimo arba perkaitimo karštomis dienomis. Renkantis terasos vazonus Green Spa, tikrai išvengsite šių problemų, nes vazonų viduje naudojama izoliacinė medžiaga yra ekstruzinis polistirenas XPS (liaudiškai vadinamas styroduru), kuris apsaugo šaknis nuo žemos temperatūros.

Dugne esanti vandens talpa taip pat padengta izoliacine medžiaga, kurioje įtaisytos drėkinimo juostos. Kadangi vazonas yra su šilumos izoliacija, tai šaltuoju metų periodu galima išvengti staigių temperatūros pokyčių ir juos sušvelninti vazono viduje. Dėl vazono izoliacijos žemė įšala lėčiau, todėl augalui yra lengva prisitaikyti prie temperatūros pokyčių ir jis nepatiria šoko. Ta pati vazono šilumos izoliacija veikia ir karštomis dienomis – žemė staigiai neįkaista ir augalų šaknys nesušunta.

Terasos vazonas Green Spa gali būti naudojamas kaip pakelta lysvė kieme arba balkone.

Lauko terasos vazonus Green Spa ypač mėgsta tie žmonės, kurie nori užsiauginti šviežių uogų, daržovių ar salotų, tačiau neturi pakankamai erdvės ar galimybių įsirengti lysvių ar šiltnamių.

Nedideliame kieme, terasoje ar net daugiabučio namo balkone tikrai lengva užsiauginti šviežių žalumynų. Tereikia išsirinkti patogų vazono Green Spa dydį iš keletos variantų ir turėsite savo mielą, mažą šviežių vitaminų kampelį.

Suformuokite sieneles iš terasos vazonų Green Spa.

Pailgi terasos vazonai Green Spa apsodinti aukštesniais augalais gali būti panaudojami kaip sienelės, kurios jus apsaugos nuo pašalinių akių, suteiks privatumo.

Kadangi net ir pats didžiausias vazonas sveria tik porą kilogramų, juos drąsiai galima dėlioti balkonuose, terasose and garažų ar stogų. Į didžiausią pailgą stačiakampį vazoną telpa 80 litrų žemių, o į didžiausią keturkampį Green Spa vazoną telpa 68 litrai žemių – tai reiškia, kad galima įsodinti nemažą augalą, pavyzdžiui, dekoratyvinę pušį.

Kokius augalus rekomenduojama sodinti į lauko terasos vazonus?

Lauko terasos vazonuose galima auginti tiek vienmečius, tiek daugiamečius augalus. Norint suformuoti natūralią sienelę, galima susodinti aukštus uolinius kadagius. Jeigu norima žydinčių, puošnių augalų, tuomet galima sodinti pelargonijas – jos žydi baltais ir rožiniais žiedais. Plektratai, čiobreliai, šalavijai auginami, kai norima daugiau žalumos, kurios suteiktų terasai švelnių spalvų ir natūralumo.

Kuo skiriasi vazono Green Spa naudojimas lauke ir viduje?

Jeigu vazonas Green Spa naudojamas lauke, tuomet reikia atkimšti drenažo angą, kad vandens perteklius išbėgtų ir vazono. Kai vazonas naudojamas viduje arba po stogu, tuomet drenažo angos atkimšti nereikia.

Kaip teisingai įsodinti augalą į vazoną Green Spa.

Į vazonus suberkite kokybišką žemę, tik nepamirškite palikti vietos augalo šaknims. Įsodinus augalą, keletą savaičių jį reikia laistyti drėkinant iš viršaus, kad augalo šaknys išaugtų ir pasiektų vandens talpą vazono dugne.

Augalui suformavus savo šaknis, jis vandenį „ims” iš vazono talpos ir dabar reikės laikas nuo laiko įpilti vandens į vazono talpą per vandens įpilimo angą. Kada pilti vandenį į talpą, žinosite pagal plūdės (vazono indikatoriaus) padėtį. Kai plūdė bus 1cm žemiau už angos kraštą, tai reikš, kad vazono vandens talpa yra tuščia.

Platus spalvų pasirinkimas.

Lauko terasos vazonus Green Spa galima rinktis ne tik įvairių skirtingų dydžių, bet ir iš plačios spalvų paletės. Green Spa vazonai gaminami net 11 skirtingų spalvų.

Saugumas ir priežiūra.

Lauko terasos vazonai Green Spa turi būti pastatyti tik ant kieto ir lygaus paviršiaus ne mažesniu nei 2,5m atstumu nuo dujų ar kitų šildytuvų, ugnies šaltinių, elektros laidų ar pan. Vazonui kenkia ilgas buvimas aukštoje temperatūroje.

Kai vazonas perkeliamas, jį reikia kelti paimant už konstrukcinės, o ne apdailinės dalies. Taip pat negalime vazonų tempti, juos reikia pernešti. Vazonų negalima naudoti pasilipimui ar atsisėdimui.

Kad vazonai tarnautų kuo ilgesnį laiką, nuo jų reikia reguliariai valyti dulkes, o nešvarumus šalinti švelnia medžiaga. Galima naudoti švelnų ploviklį, bet vazoną visada reikia nusausinti. Valant vazoną negalima naudoti baliklių, rūgštinių valiklių, tirpiklių ir pan.

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.