Pakeliami apverčiami langai preSelect FAKRO FPP - V U3
Pakeliami apverčiami langai preSelect FAKRO FPP - V U3
Pakeliami apverčiami langai preSelect FAKRO FPP - V U3
Pakeliami apverčiami langai preSelect FAKRO FPP - V U3

Pakeliami apverčiami langai preSelect FAKRO FPU - V U3

003FAKRO
  • Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą. Pakėlimo būdas - tai galimybė laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0 iki 35 laipsnių intervalu. Tai leidžia lengvai ir patogiai prieiti prie lango krašto, žiūrėti pro langą, padidina eksplotuojamą patalpos erdvę. Apvertimo būdas - langą galima apsukti 180 laipsnių apie ašį, esančią ties lango viduriu. Naujoviška apkklaustų sistema užtikrina visišką varčios stabilumą esant bet kuriai atidarymo padėčiai. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio preSelect, esančio staktos šone, pagalba. Yra lengvai pasiekiamas atidarius langą.
  • Rankena Elegant esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vedinimas.
  • Langą galima apsukti apie ašį 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą, sumontuoti išorinę markizę. - Energiją taupantis stiklo paketas U3.
  • Padidintas atsparumas įsilaužimui - topSafe.
  • Didelis įvairiausių priedų pasirinkimas.
  • Standarte langas gali būti montuojamas stoge su 15-55° nuolydžio kampu, speciali lango versija montuojama stoge su 15-85° nuolydžio kampu.
Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

Klausti kainos

Aprašymas

  • Efektyvi orlaidė V35
  • Daugiakameriniai, baltos spalvos PVC profiliai sustiprinti plienine armuote. Langas gali būti pagamintas iš profilių auksinio ąžuolo (PPP-V/GO) arba pušies spalvos (PPP-V/PI),
  • PVC profiliai yra atsparus drėgmei, langas yra patvarus ir atsparus korozijai. Idealiai tinka montuoti patalpose su aukšta momentine drėgme (vonios kambarys, virtuvė) ir ten kur pastoviai padidintas patalpos drėgnumas tai skalbyklos, džiovyklos, baseinai.

Daugiau apie prekę

003FAKRO
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.