EPS60N fasadinis neoporas, storis 250mm, matmenys 1x0.5m, frezuotas [Lietuva]
 • −39%
EPS60N fasadinis neoporas, storis...
EPS60N fasadinis neoporas, storis 250mm, matmenys 1x0.5m, frezuotas [Lietuva]

EPS60N fasadinis neoporas, storis 300mm, matmenys 1x0.5m, frezuotas, polistireninis putplastis [Lietuva]

260332
55,06 € už kubinį metrą 90,27 € -39%

(16,53 € už pakuotę)

Su PVM

Prekė parduodama pilnomis pakuotėmis, pakuotėje yra 0.3m3.

storis 300 mm - pakuotėje 2 lapai - jeigu lapo matmenys 1x0.5m,  tai pakuotėje 0,3m³ arba 1 kv.m. Jeigu lapo matmenys 1x1m - tai pakuotėje 0.6m³ arba 2 kv.m

Pristatome užsakant nuo 10.2m3 (gali būti skirtingų rūšių bendras kiekis). Dėl mažesnio kiekio pristatymo, kreiptis el.paštu info@statybuturgus.lt 

Frezuoti lapų kraštai.

Pilkasis polistireninis putplastis NEO - pagerintų termoizoliacinių savybių, efektyvi, patogi darbui, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės, nekeičianti savo izoliacinių ir fizikinių savybių termoizoliacinė medžiaga.

EPS60N markės polistireninis putplastis naudojamas:

 • grindims su šilumos izoliacija po armuotu betono sluoksniu ant perdangos virš atvirų ertmių arba nešildomų patalpų ir su nedidele apkrova
 • Fasadų šiltinimui - išorinė siena su šilumos izoliacija išorėje.
 • Fasadų šiltinimui - šilumos izoliacija išorinės sienos viduje.

Aprašymas

Polistireninis putplastis šiandien plačiausiai naudojamas kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, taip pat kelių ir krantinių įrengimui, interjero ar eksterjero dekoravimui, tūrinių elementų formavimui, pramonės gaminių, medikamentų bei maisto produktų pakuočių gamybai ir kt.


Polistireninis putplastis atsparus mechaniniam poveikiui – gniuždymui, lenkimui, tempimui, smūgiams.
Polistireniniame putplastyje oras uždarytas į 0,2-0,5 mm skersmens akeles, kurių sienelių storis siekia 0,001 mm. Oras, būdamas blogas šilumos laidininkas, iš akelių neišsiskaido, todėl polistireninis putplastis pasižymi geromis ir vienodomis per visą tarnavimo laikotarpį termoizoliacinėmis savybėmis.

Polistireninio putplasčio struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos poros, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Polistireninis putplastis nėra higroskopinis, vanduo į jį gali įsiskverbti tik mikroskopiniais kanalėliais tarp susilydžiusių akelių.


Polistireninio putplasčio elgsena ugnyje priklauso nuo panaudojimo sąlygų bei medžiagos savybių. Lietuvoje polistireninis putplastis naudojamas su degimą slopinančiais priedais. Ugnį slopinantis priedas yra netirpus vandenyje, todėl jis neišplaunamas iš medžiagos į aplinką ir išlieka efektyvus dešimtmečius.

 

Polistireno privalumai:

 • Didelė šiluminė varža
 • Nepralaidus drėgmei ir purvui
 • Nepalaiko degimo
 • Perdirbamas
 • Ilgaamžis
 • Ekologiškas
 • Atsparus daugeliui chemikalų
 • Mechaniškai tvirtas


Pilkasis polistireninis putplastis NEO

Pilkasis polistireninis putplastis, dažnai vadinamas neoporu (žymimas N arba NEO) yra vadinamojo polistireninio putplasčio (EPS) atmaina, savo sudėtyje turinti grafito.

Būtent grafitas nulemia pilką spalvą ir ženkliai padidina termoizoliacines savybes. Pilkojo EPS sudėtyje esantis grafitas absorbuoja ir atspindi infraraudonuosius spindulius, taip sumažindamos šilumos pralaidumą.

Neoporo termoizoliacinės savybės lyginant su baltuoju polistireniniu putplasčiu yra apie 20% efektyvesnės, todėl šiltinant leidžia naudoti plonesnį polistireninio putplasčio sluoksnį net apie 20%.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
0.3 kub.m.
Ilgis
1m
Plotis
0.50m
Storis
300mm
Šilumos laidumo koeficientas (λ)
0.032W/mK
Markė
EPS60 NEO (pilkas)
Frezuoti lapų kraštai
Taip
260332
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.