Hidroizoliacinė mastika su fibra...

Hidroizoliacinė mastika su fibra AquaBrakeFiber 640, 20kg, Penosil

310474
62,50 € už vienetą

(62,50 € už vienetą)

Su PVM

Vandens pagrindu pagaminta, fibro pluoštu sustiprinta hidroizoliacinė mastika, skirta sienoms ir grindims hidroizoliuoti drėgnose ir sanitarinėse patalpose prieš klojant plyteles. Išdžiūvusi sudaro elastingą, vandeniui nepralaidų sluoksnį. Tinka ir šildomoms grindims.

PAGRINDINĖS SAVYBĖS

 • Apsaugo drėgnų patalpų grindis ir sienas.
 • Pastoviai elastinga.
 • Hidroizoliacinė mastika sukuria atsparų vandeniui sluoksnį.
 • Sandarina įvairius įtrūkimus.
 • Tinka šildomoms grindims.
 • Sustiprinta fibro pluoštu.
 • Paprasta naudoti.
 • Beveik bekvapis.
 • Spalvos pokytis rodo mastikos džiūvimą.

NAUDOJIMO SRITYS

Vonios, pirties patalpų ir kitų drėgnų bei sanitarinių patalpų hidroizoliacija prieš plytelių klojimą ir kitus apdailos darbus.

Aprašymas

SUKIMBA SU

 • Betonu
 • Plytomis
 • Tinkuotais paviršiais
 • Gipso kartono plokštėmis
 • Statybinėmis plokštėmis

NAUDOJIMO ISTRUKCIJOS

Atidarykite kibirą ir prieš naudodami išmaišykite mastiką. Užtepkite mastiką teptuku, šepetėliu arba dažų voleliu. Tepkite dviems sluoksniais. Tepdami antrąjį sluoksnį, teptuku judėkite kita kryptimi nei anksčiau. Tai sustiprins mastikos struktūrą. Tinklelinei juostelei klijuoti kampuose, aplink grindų trapus ir įdubas naudokite glaistymo mentele.

Sienų hidroizoliacija: Pirmiausia hidroizoliacine mastika padenkite jungtis ir kampus, sujungimo taškus, varžtų galvutes, esančias sienų pagrindo plokštėse arba statybinėse plokštėse, ir aplink sienoje esančias angas vamzdžiams. Tada ant šviežios mastikos pridėkite: ant vidinių kampų bent 20 cm pločio tinklelinę juostą, pvz., PENOSIL AquaBrake Corner Patch In 434; išoriniuose kampuose PENOSIL AquaBrake Corner Patch Out 433; ant jungčių ir sujungimo taškų PENOSIL AquaBrake Tape 431; aplink vamzdžio angas PENOSIL AquaBrake Manchette 432, kurio skersmuo bent 3 kartus didesnis už angą. Tinklelinės juostos viduryje išpjaukite skylę, kuri yra 4-5 mm mažesnė už vamzdžio skersmenį, kad audinio kraštas uždengtų vamzdį 3-5 mm.

Tada visą tinklelinę juostą uždenkite mastika. Įsitikinkite, kad visa tinklelinė juosta yra panardinta į hidroizoliacinę mastiką. Galiausiai dažų voleliu užtepkite hidroizoliacinęmastiką ant viso hidroizoliuoto paviršiaus. Kai hidroizoliacinė mastika išdžiūsta, maždaug per 2 valandas, ir pasikeičia spalva, galite pradėti tepti kitą sluoksnį (skersai pirmojo sluoksnio).

Grindų hidroizoliacija: Pirmiausia hidroizoliacine mastika padenkite jungtis ir kampus, sujungimo taškus, varžtų galvutes grindų medžiagoje ir aplink grindų trapus. Kampuose pritvirtinkite mažiausiai 20 cm pločio tinklelinę juostelę ant šviežios hidroizoliacinės mastikos (sienų ir grindų jungiamuosiuose kampuose ir vidiniuose kambario kampuose tinklelio juostelė turėtų būti klijuojama ant pagrindo lygiomis dalimis), ir ant siūlių – ne mažiau kaip 10 cm pločio. Pritvirtinkite tinklelio juostą ant pagrindo. Atliekant hidroizoliacijos darbus, susijusius su grindų, trapų įrengimu, reikia laikytis trapų gamintojo nurodymų. Grindyse esančioms angos vamzdžiams turi būti naudojama tinklelio juosta mažiausiai 3 kartus didesnio skersmens už angą. Iškirpkite skylutę tinklelio juostoje, kuri būtų 4–5 mm mažesnė už sienoje esančio vamzdžio skersmenį, kad užtepus audinio kraštas uždengtų vamzdį 3–5 mm. Uždėkite tinklelio juostą ant šviežios hidroizoliacinės mastikos ir pritvirtinkite prie paviršiaus. Tada visą tinklelio juostą uždenkite mastika. Įsitikinkite, kad visa tinklelio juosta yra panardinta į hidroizoliacinę mastiką.

Galiausiai dažų voleliu užtepkite PENOSIL AquaBrake Fiber 640 mastiką ant viso hidroizoliuoto paviršiaus. Kai hidroizoliacinė mastika išdžiūsta, maždaug per 2 valandas, ir pasikeičia spalva, galite pradėti tepti kitą sluoksnį (skersai pirmojo sluoksnio).

Daugiau apie prekę

Spalva
Mėlyna
Svoris
20kg
Gamintojas
Penosil
310474

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.