Geotekstilė DuPont, pilka, plotis...

Geotekstilė DuPont, pilka, plotis 1.0m, storis 90g

240066
0,73 € už tiesinį metrą

(0,73 € už kv. metrą)

Su PVM

Geotekstilė Typar® – skirta grunto stabilizavimui, atskyrimui ir filtravimui.
Sudėtis: pagaminta iš 100% UV stabilizuotų ir termiškai apjungtų polipropileno gijų,Tai nepūvanti, nepelijanti geotekstilė.Kiekis Nuolaida Sutaupote
100 15% Iki 10,88 €

Aprašymas

Aikštelės ir keliai

Tiesdami Typar® geotekstilę pėsčiųjų arautomobilių keliuose bei aikštelėse, sunaudosite žymiai mažiau užpildo, nes gruntas labai gerai stabilizuojamas ir tokiu būdu sustiprinamaspagrindas, todėl nesusidaro provėžos ir įdubimai.


Drenažo sistemos, sienos drenažas

Typar® labai gerai praleidžia vandenį. Be to, dėl unikalios sudėties bei struktūros neužsikemšasusidariusiu dumblu. Naudodami Typar® Jūs galite pagerinti drenažo sistemos efektyvumą,sumažinti nešvarumų kiekį bei prailginti sistemostarnavimo laiką.


Šaligatviai ar retai naudojami keliai

Šiems objektams dažniausiai kyla šios pagrindinės problemos: skaldytas akmuo ar žvyras yra spaudžiamasį podirvį ir tuo pačiu aktyviai auga žolės. Šios problemos gali būti išspręstos naudojant Typar®. Naudojant šią plėvelę, kaip atskyrimosluoksnį tarp dirvos ir žvyro ar skaldytų akmenų, skirtingi sluoksniai apsaugomi nuo susimaišymo ir augalų patekimo iš podirvio į paviršių. Taip pat didėja kelio tvirtumas t.y. sumažinama provėžų susidarymo galimybė. Dėl gero vandens pralaidumo plėvelė nesulaiko drėgmės ir ji lengvai pasiekia dirvos sluoksnius.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
25m
Spalva
Pilka
Plotis
1.00m
Svoris
90g/kv.m.
240066

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.