Silikonas PENOSIL Window & Door baltas 310ml

Silikonas Window & Door PENOSIL, 310ml (įvairių spalvų)

440391
5,35 € už vienetą

(5,35 € už vienetą)

Su PVM

Dėmesio: Minimalus užsakomas prekės kiekis - 6vnt.!

Dėl greitos polimerizacijos ir tvirto sukibimo su daugybe dangų, Window & Door silikoninis sandariklis gali būti veikiamas vandens jau po 3 valandų po panaudojimo. Lietus sandariklio patvarumo, sukibimo ir elastingumo neblogina.

Sujungdamas įvairių paviršių siūles, Window & Door silikono sandariklis išlieka elastingas per visą eksploatavimo laikotarpį, net ir tada, kai yra veikiamas vibracijos, struktūrai plečiantis ar traukiantis. Window & Door silikoninis sandariklis suformuoja itin tvirtą, bet kartu elastingą jungtį.

Siūlei susiformavus, Window & Door silikono neveikia nei vanduo, nei UV spinduliai. Dėl šalčio ar šilumos gali vykti struktūros judėjimas, tačiau dėl Window & Door silikono elastingumo siūlės kokybė nekinta. Geriausios eksploatacinės savybės garantuojamos, temperatūrai esant nuo -40 °C iki +150 °C.

Spalva
  • Balta
  • Bespalvė

Mažiausias užsakomų prekių kiekis yra 6 vienetas (-ai).

Aprašymas

100% atsparus vandeniui:

Window & Door silikonas naudojamas hidroizoliacijai ir apsaugai nuo drėgmės, jis skirtas sandarinti judančioms siūlėms, fasadui sandarinti, naudojamas stiklinimo darbams atlikti. Sustingęs jis visiškai nepraleidžia vandens ir puikiai saugo nuo vandens prasiskverbimo. Paviršius turi būti švarus, sausas, nuo jo būtina nuvalyti dulkes, riebalus ir kitus nešvarumus, kurie gali veikti sukibimą.

Nekeičia spalvos:

Window & Door silikonas neblunka. Jo neveikia tokios cheminės medžiagos kaip plaukų dažai, spalvotas muilas, šampūnas ir dezinfekcijos priemonės. Window & Door silikonas nekibus, jį lengva nuvalyti.

Įprastinės naudojimo sritys:

Langų, durų, fasadų, sienų, bagetų, grindjuosčių, orlaidžių, laidų ir vamzdžių įvadų sandarinimas ir hidroizoliacija, palėpėse ir rūsiuose atliekami darbai.

Nenaudotinas su:

Polietilenu (PE), polipropilenu (PP), PTFE (Teflon®), neopreno guma ir bitumo paviršiais, natūraliu akmeniu: marmuru, granitu.

Naudojimo patarimai:

Paviršius turi būti švarus, sausas, nuo jo būtina nuvalyti dulkes, riebalus ir kitus nešvarumus, kurie gali veikti sukibimą. Nuvalykite paviršių jam tinkamu valikliu, vadovaukitės gamintojo nurodymais. Iškilus abejonėms, atlikite testą, kad įsitikintumėte, ar reikalingas gruntas. Window & Door silikono nedažykite.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
12vnt.
Gamintojas
Penosil
440391

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.