Elastingas glaistas siūlėms CE40 Aquastatic Ceresit 5kg, spalva Jazmino 40

Elastingas glaistas siūlėms CE40 Aquastatic Ceresit 5kg, spalva Jazmino 40

16,65 € už vienetą
Su PVM

Elastingas, neįgeriantis vandens ir nešvarumų glaistas siūlėms, kurių plotis iki 8 mm.

  • Triguba apsauga pries grybelį ir pelėsį
  • Elastingas, tinka šildomoms grindims
  • Atsparus vandeniui ir nešvarumams
  • Nelaidus vandeniui
  • Labai gerų darbinių parametrų
  • Padidinta apsauga nuo kalkių susiformavimo paviršiuje ir spalvos nublukimo
  • Lengvas darbas ir paprastas glotnumo suformavimas
  • Papildomas sutvirtinimas mikropluoštu

Glaistas Ceresit CE 40 yra skirtas keraminėms, stiklinėms ir akmens (taip pat natūralaus marmuro) plytelėms glaistyti ant vertikalių ir horizontalių paviršių viduje ir lauke.

Dėka glaisto hidrofobiškumo (aquastatic efektas) vandens lašeliai išlieka paviršiuje ir neįsigeria, tuo pačiu neįsigeria ir nešvarumai. Dėl šios savybės glaistą CE 40 tinka naudoti nuolat vandens veikiamose vietose (pvz., vonios kambaryje, duše, virtuvėje). Šis gaminys gali būti naudojamas patalpų viduje ir išorėje. Ypač tinka naudoti, kai plytelės tvirtinamos ant besideformuojančių pagrindų: šildomųjų grindų, drožlių ir gipso kartono plokščių ir reikalaujama nepriekaištingos švaros. Triple Protect apsauga prieš pelėsį ir grybelį užtikrina siūlės švarumą bei sveiką klimatą patalpoje. Dėka specialios glaisto sudėties, frakcijos, gaunamos idealiai lygios siūlės. Neištrupa, ilgai išliekančios spalvos.

Triguba apsauga MicroProtect – formulę sudaro 3 specialiai parinktos aktyviosios medžiagos, kurios užtikrina ilgalaikę veiksmingą apsaugą prieš grybelį ir pelėsį. Formulė apsaugo ne tik siūles, bet ir gretimus plytelės paviršius (užpildoma zona), taip užtikrinant ir estetinę keraminės dangos išvaizdos apsaugą.

Efektas Aquastatic – dėl gaunamo aukšto siūlės paviršiaus hidrofobizacijos (sandarumo) vandens lašelių perliukai išlieka siūlės paviršiuje ir neįsigeria. Tai savo ruožtu padidina pelėsių naikinimo

poveikį, apsaugo siūlę nuo nešvarumų ir padaro ypač lengvai išvalomus nešvarumus.

Dėl šios savybės glaistą tinka naudoti laikinai stipriai vandens veikiamose vietose (pvz. vonios kambaryje, duše, virtuvėje). Naudojamas tiek vidaus, tiek išorės darbams. Ypatingai tinka naudoti,

kai plytelės yra tvirtinamos ant besideformuojančių pagrindų: šildomų grindų, drožlių ir gipskartonio plokščių.

Nepralaidumą vandeniui ir atsparumą cheminių medžiagų poveikiui užtikrina Ceresit glaistai siūlėms: CE 44, CE 47 ir CE 48. Plyšius tarp plytelių ir sanitarinių įrenginių, siūles sienų kampuose, sienų ir grindų sujungimo vietose užpildyti spalvotu silikonu Ceresit CS 25 MicroProtect, o temperatūrines siūles – poliuretaniniu hermetiku CS 29.

Norint papildomai apsaugoti paprastas siūles ir keraminę dangą nuo nešvarumų hidrofobizuojant, reikia naudoti silikoninį impregnantą Ceresit CT 10.

 

Orientacinis sunaudojimas esant tipiniam plytelių storiui:

Plytelių dydis, cm

Siūlių plotis, mm

CE 40 kiekis, kg/m2

5 x 5

2

0.5

5 x 5

3

0.7

10 x 10

2

0.4

15 x 15

3

0.4

10 x 20

3

0.4

30 x 30

5

0.6

Daugiau apie prekę

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.