Sanitarinis silikonas CS25 Triple Protect 280ml Ceresit, spalva Balta 01

Sanitarinis silikonas CS25 Triple Protect 280ml Ceresit, spalva Balta 01

5,21 € už vienetą
Su PVM

Priemonė siūlėms tarp keraminių plytelių ir plyšiams, susidarantiems ties sanitariniais įrenginiais virtuvėse, vonios kambariuose bei pastatų išorėje užpildyti. Dėka naujos Microprotect formulės yra net 3 kartus dar labiau efektyvesnis prieš grybelį.

  • gaminamas 29 spalvų, atitinkančias plytelių glaistų Ceresit CE 33 Super, CE 40 Aquastatic ir CE 43 Grand’Elite spalvas
  • nekintamai elastingas
  • sudėtyje yra grybelį naikinančių medžiagų
  • atsparus atmosferos poveikiui
  • atsparus vandeniui
  • atsparus aukštai temperatūrai

Silikonas Ceresit CS 25 Triple Protect skirtas tarpams tarp plytelių sienų kampinėse dalyse, sienų sujungimų su grindimis vietoms, plyšiams tarp plytelių ir sanitarinių įrenginių užpildyti. Užtikrina sandarų sujungimą ten, kur siūlių glaistas paprastai sutrūkinėja. Dėl didelio medžiagos elastingumo ir atsparumo vandeniui CS 25 Triple Protecht tinka deformuotiems tarpams drėgnose patalpose sandarinti. Silikonas skirtas naudoti vonios kambariuose, virtuvėse, tualetuose, dušo kabinose, taip pat tinka pastatų išorės darbams. Pirminis išdžiūvimas jau po 30 min. TrioProtect apsauga prieš pelėsį ir grybelį užtikrina siūlės švarumą bei sveiką klimatą patalpoje. Gaunamos idealiai lygios ir elastingos siūlės. Nesensta, nesukietėja, ilgai išliekančios spalvos.

Nauja MICROPROTECT formulė, lyginant su ankstesne CS 25 formule, yra net 3 kartus dar labiau efektyvesnė prieš grybelį. Tai užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo grybelio ir pelėsių, o jo sudėtyje esančios grybelį naikinančios medžiagos neleidžia siūlėse kauptis nešvarumams, todėl jos išlieka švarios ir blizgančios. Priemonė puikiai sukimba su sausais, neįgeriančiais pagrindais, tokiais kaip stiklas, glazūruotos keramikinės plytelės, bei porceliano, fajanso.

CS 25 negali turėti sąlyčio su geriamuoju vandeniu. Šio silikono nepatartina naudoti akvariumams, veidrodžiams ir linkusiems rūditi metalams (švinui, variui, cinkui, geležiai) fiksuoti.

 

Išeiga:

6 x 6 mm siūlė

maždaug 15 m

10 x 10 mm siūlė

maždaug 3 m

20 x 10 mm siūlė

maždaug 1.5 m

 

 

 

Daugiau apie prekę

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.