Romėniško stiliaus plieninė čerpė Luxuria BORGA MAT 0.5mm
Romėniško stiliaus plieninė čerpė Luxuria BORGA MAT 0.5mm
Romėniško stiliaus plieninė čerpė Luxuria BORGA MAT 0.5mm
Romėniško stiliaus plieninė čerpė Luxuria BORGA MAT 0.5mm

Tradiciniai profiliuotieji plieniniai lakštai BPD 18 BORGA MAT

BPD-BOR-MAT

Nemokamai paskaičiuosime stogo sąmatą !
Atsiųskite savo pastato brėžinį su matmenimis el. paštu info@statybuturgus.lt

Paprastai naudojami pramoninių ir žemės ūkio paskirties pastatų dideliems stogams dengti, tačiau tinka ir kaip sienų apkala. „Borga“ lakštai BPD 18 yra tradicinės išvaizdos ir plačios aprėpties, todėl jie puiki ekonomiška alternatyva tradiciniams 20 mm profiliuotiesiems lakštams. Asimetriška forma su platesniais rumbeliais viršuje ir siaurais grioveliais apačioje suteiks stogui nesenstančią išvaizdą. Jie turi specialų griovelį vandeniui nutekėti, todėl lietaus vanduo nesiskverbia per sandūras.

Kad ant neapšiltintų pastatų lubų nesikauptų kondensatas, rekomenduojama vidinę stogo dangos lakštų pusę padengti antikondensacine plėvele „DropStop“.

Lakštų storis: 0,5 mm

Padengimas: MAT

Galimos spalvos:

skardos BORGA spalvos

Dėl šios prekės užsakymų prašome kreiptis telefonu

86 56 30170

arba elektroniniu paštu
info@statybuturgus.lt

Klausti kainos

Aprašymas

Visa Borga stogo ir fasado danga yra gaminama iš aukštos kokybės plieno, kuris yra iš abiejų pusių šaltai valcuotas ir galvanizuotas 275 g/m2 cinko sluoksniu arba maždaug 150 g/maliuminio ir cinko sluoksniu, kaip numatyta standartuose EN 10 346 ir EN 10 143.

Pats lakštas yra pasyvintas ir gruntuotas.

Daugiau apie prekę

BPD-BOR-MAT

Apie Borga

Borga koncernas buvo įkurtas Švedijoje prieš 35 metus. Pradėjusi gaminti pastatų metalinių konstrukcijų detales, šiandien BORGA gamina daugiau negu 200 pavadinimų gaminių. Tai metaliniai stogų ir sienų profiliai, įvairios tvirtinimo detalės, o taip pat lengvų konstrukcijų pastatai. 

”BORGA“ prekinis ženklas jungia plieno skardos profiliavimo gamyklas Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. “BORGA” taip pat turi savo padalinius Čekijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. 

Koncernas, turintis 40 metų patirtį statybų ir metalinių konstrukcijų srityje, siūlo efektyvesnius inžinierinius sprendimus, o tai daro mus pranašesnius už analogus rinkoje. 

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.