Dažai FASADA PRO vidaus ir išorės darbams, 2 klasė, matiniai, balti, 1L

Dažai FASADA PRO, 2 klasė, matiniai, balti, 1L

540055
3,52 € už vienetą

(3,52 € už vienetą)

Su PVM

Fasadų ir kitų mineralinių paviršių dažymui. 2 klasės, atsparūs šlapiam trynimui, visiškai matiniai.

Sutonuosime Jūsų norimą spalvą pagal bet kurio gamintojo spalvų paletę

Aprašymas

Naudojimo sritis

skirti akrilinio struktūrinio tinko, plytų mūro, betono, tinko, įvairių plokščių, gipso kartono ir kitų mineralinių paviršių dažymui bei perdažymui pastatų išorėje ir viduje.

Savybės

sudėtyje nėra tirpiklio, skiedžiami vandeniu, visiškai matiniai, nestipraus, specifinio kvapo, sudaro laidžią vandens garams, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam plovimui plėvelę, slepia paviršiaus defektus.

Paviršiaus paruošimas

dažomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Taip paruoštus paviršius gruntuoti geru garų pralaidumu pasižyminčiu gruntu PRO SILSIL. Esant poreikiui, išorėje paviršius glaistyti glaistu PRO FASAD, o viduje PRO UNIVERSAL. Jei glaistas yra šveičiamas, tarp glaistomų sluoksnių, taip pat nuglaistytus paviršius prieš dažymą, gruntuoti gruntu PRO SILSIL.

Dažymo sąlygos

pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios dažymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Naują tinką galima dažyti ne anksčiau kaip po 14 dienų. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant.

Dažymas

dažomam plotui rekomenduojama naudoti vienos partijos ir vieno pigmentavimo dažus. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Dažus gerai išmaišyti, galima iki 10% skiesti vandeniu. Dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu.

Sąnaudos

4 – 6 m²/l (dažant 2 sluoksniais).

Džiūvimo trukmė

esant +20ºC temperatūrai nelimpa po 30 min., pakartotinai dažyti po 4 – 6 val. Dažų plėvelė pilną tvirtumą įgauna ne mažiau kaip po 24 parų.

Įrankių valymas

išplauti vandeniu tuoj baigus darbą.

Laikymo ir gabenimo sąlygos

ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Techniniai duomenys

rišamoji medžiaga - kopolimerinė akrilinė dispersija; nelakiųjų medžiagų kiekis - ≥60%; tankis (lyginamasis svoris) - 1,65 kg/l; pagal atsparumą šlapiam šveitimui (LST EN 13300) dažai atitinka 2-ą klasę; pagal garų pralaidumą (LST EN ISO 7783-2) dažai atitinka 1-ą klasę; lakieji organiniai junginiai - 1.1.3c) LOJ ribinė vertė 40g/l. Didžiausias LOJ kiekis paruoštame naudoti produkte 39,95 g/l; skiediklis - vanduo.

Aplinkos ir darbo sauga

nepilkite dažų į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

Daugiau apie prekę

Talpa
1L
Gamintojas
PRO Colore
Paskirtis
Fasadiniai
540055
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.