Hidroizoliacija sandarinanti Flachendicht F Knauf 4kg
Hidroizoliacija sandarinanti Flachendicht F Knauf 4kg
Hidroizoliacija sandarinanti Hydro...
Hidroizoliacija sandarinanti Flachendicht F Knauf 4kg
Hidroizoliacija sandarinanti Flachendicht F Knauf 4kg

Hidroizoliacija sandarinanti Hydro Flex Knauf, 5kg

310297
22,85 € už vienetą
Su PVM

Knauf Hydro Flex teptinė hidroizoliacija yra sandarinamoji priemonė, skirta naudoti prieš klojant keramines, akmens masės ir natūralaus akmens dangas. Ji apsaugo nuo drėgmės ir vandens prasiskverbimo, pvz.: dušo kabinose, voniose, tualetuose, skalbyklose, virtuvėse.

Teptinė hidroizoliacija skirta naudoti tik patalpose.

Savybės:

Paruošta naudoti.
Lengvai dengiama teptuku, voleliu arba mentele.
Gerai sukimba su pagrindu.
Elastinga.
Uždengia iki 3 mm plyšius.
Tinka sienoms ir grindims.
Didelė vandens sulaikymo geba.

Aprašymas

Techninė informacija:

Darbinė temperatūra: Nuo + 5 °C iki + 25 °C.

Atsparumas vandeniui: Vanduo neprasiskverbia.

Minimalus galutinės dangos storis (du sluoksniai): 1 mm.

Pradinis sukibimas su pagrindu: ≥ 0,9 N/mm².

Gebėjimas uždengti plyšius: ≤ 3 mm.

Vieno sluoksnio džiūvimo laikas: Apie 3 val.

Laikas, po kurio galima klijuoti plyteles: Apie 12 val.

Naudojimo paskirtis

Knauf Hydro Flex teptinė hidroizoliacija yra sandarinamoji priemonė, skirta naudoti prieš klojant keramines, akmens masės ir natūralaus akmens dangas. Ji apsaugo nuo drėgmės ir vandens prasiskverbimo, pvz.: dušo kabinose, voniose, tualetuose, skalbyklose, virtuvėse. Teptinė hidroizoliacija skirta naudoti tik patalpose.

Darbo eiga

Naudojimas: Gerai išmaišyti indo turinį. Knauf Hydro Flex teptinė hidroizoliacija yra paruošta naudoti. Ant visiškai sauso nugruntuoto pagrindo pirmąjį hidroizoliacijos sluoksnį tepti voleliu arba teptuku. Hidroizoliaciją reikia tepti tolygiai ir gausiai, tačiau ne per storu sluoksniu (rekomenduojamas kiekis nurodytas lentelėje). Vidiniuose kampuose į šviežiai užteptą pirmąjį hidroizoliacijos sluoksnį įplukdyti Knauf sandarinimo juostą. Antrą ir galimus kitus hidroizoliacijos sluoksnius tepti tada, kai ankstesnis sluoksnis bus visiškai sausas. Vienas sluoksnis turi džiūti mažiausiai 3 val. (esant +20 °C temperatūrai ir 50 % santykiniam oro drėgniui). Esant dideliam oro drėgniui arba žemai temperatūrai, hidroizoliacija džiūsta ilgiau. Ant porėto pagrindo reikia tepti mažiausiai tris Knauf Hydro Flex hidroizoliacijos sluoksnius.

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
5kg
Išeiga
gipskartonio plokštėms – apie 1 kg/m2; betonui ir kitokiam pagrindui – 1,5–2,4 kg/m2
Gamintojas
Knauf
310297

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.