Akrilas greito džiūvimo EXPRESS 5min. Soudal 300ml

Akrilas greito džiūvimo EXPRESS 5min. SOUDAL, 310ml

440067
1,95 € už vienetą

(1,95 € už vienetą)

Su PVM

Medis-Betonas-Tinkas

Ypač greitas. Gali būti dažomas jau po 5 min.  Yra aukštos kokybės plasto-elastinis hermetizuojantis mišinys, pagamintas akrilato vandens dispersiniu pagrindu. Juo galima užpildyti plyšius ir įtrūkimus, galima dažyti ir dekoruoti. 

Aprašymas

Savybės: Lengvai naudojamas, nekeičia spalvos, nepraleidžia vandens, greitai džiūsta, neturi savo sudėtyje tirpiklių, pakankamai elastiškas.

Paskirtis: Tinka vidaus ir išorės darbams kur yra nedidelis judėjimas: durų, langų, palangių, grindjuosčių ir t.t. sandarinimui. Galima naudoti plyšių ir įtrūkimų užtaisymui mūre ar tinke. Labai gerai sukimba su akytais paviršiais: mūras, betonas, tinkas, medis. Naudojimo temperatūra: nuo +5 C iki +30 C.

Naudojimas: Pagrindas turi būti švarus, sausas, nedulkėtas ir neriebaluotas. Hermetiko užtepimui naudokite statybinį pistoletą, o sujungimus išlyginkite naudodami įrankį, sudrėkintą muilo tirpalu, kol nesusiformavo plėvelė. Labai akytus paviršius gruntuokite vandeniu (1 prie 2) praskiestu hermetiku. Plaukite įrankius vandeniu, kol hermetikas nesukietėjo. Negalima naudoti lietingu oru ir esant žemesnei nei 0 C temperatūrai. Saugokite nuo šalčio. 

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
15vnt.
Spalva
Balta
Gamintojas
Soudal
440067
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.