Glaistas PRO.MARMUR 1,5 kg

Glaistas PRO.MARMUR 1,5 kg

310158M
1,42 €
Su PVM

Gipso kartono, tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui, taip pat stambiagrūdžiu ar vidutinio grūdėtumo glaistu glaistytų paviršių baigiamajo sluoksnio glaistymui prieš dažymą 2 – 5 klasės vandens dispersiniais dažais ar tapetavimą. Vidaus darbams.

Aprašymas

Savybės

Paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, lengvai tepamas ir išlyginamas, lengvai šlifuojamas.


Paviršiaus paruošimas

Glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.


Glaistymo sąlygos

Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.


Glaistymas

Prieš naudojimą glaistągerai išmaišyti.Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai 0,2 – 0,7 mm sluoksniu ir išlyginti. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Prieš dažymą PRO.MARMUR glaistu glaistytus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.


Sąnaudos

0,3 – 1,2kg/m²priklausomai nuo glaistomo paviršiaus lygumo.


Džiūvimo trukmė

Kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: ~2 – 24 val (priklausomai nuo užtepto glaisto sluoksnio).


Įrankių valymas

Įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.


Laikymo ir gabenimo sąlygos

Ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!


Techniniai duomenys

Rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – 1,67 kg/l; skiediklis – vanduo.


Aplinkos ir darbo sauga

Nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplauti dideliu kiekiu vandens ir kreiptis į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

Daugiau apie prekę

Svoris
1.5kg
Gamintojas
PRO Colore
310158M
Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.