Glaistas PRO.FINISCH+ 15 kg

Glaistas PRO.FINISCH+ 15 kg

310151
12,32 €

(12,32 € vnt.)

Su PVM

Baigiamajam glaistymo sluoksniui, smulkiagrūdis, itin tvirtas, pigmentuojamas. Užtepamo sluoksnio storis 0,1 – 0,5mm 

Aprašymas

Tipas: Smulkiagrūdis, paruoštas naudojimui statybinis glaistas-gruntas vidaus darbams. Lengvai tepamas ir lengvai šlifuojasi.
Naudojimo sritis: Tinkuotų, betoninių, gipso kartono, medinių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Rekomenduojamas baigiamąjam sluoksniui.
Techniniai duomenys:
Rišamoji medžiaga: Kopolimerinė akrilinė dispersija.
Tankis (lyginamasis svoris): 1,78 kg/l.
Skiediklis: Vanduo.
Sąnaudos: 0,2 – 0,9 kg/m². Priklausomai nuo paviršiaus rupumo.
Tepimo būdas: Rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai.
Tepamo vieno sluoksnio storis: 0,1 – 0,5 mm
Džiūvimo trukmė kai oro temperatūra +200C ir santykinis drėgnumas 65%: ~20 min.
Sandėliavimas ir gabenimas: Laikyti sandarioje taroje, ne žemesnėje kaip +50C temperatūroje. Saugoti nuo šalčio!
Pakuotė: 1,5kg, 5kg, 15kg.
Savybės: Glaistas paruoštas naudojimui, gerai sukimbantis su paviršiumi, plastiškas (lengvai tepamas ir išlyginamas), greitai džiūvantis (džiūdamas nesitraukia ir nesutrūkinėja), lengvai šlifuojasi, silpnai įgeriantis vandenį, ilgas darbo laikas ir lengvai uždažomas.
Paviršiaus paruošimas: Pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas ir švarus. Prikibimą mažinančias medžiagas - riebalus, tepalus, dulkes, skiedinio likučius nuvalykite. Prieš glaistymą labai porėtus ir silpnesnius paviršius rekomenduojama gruntuoti PRO gruntu.
Glaistymo sąlygos: Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu nežemesnė kaip +5°C. Optimalios sąlygos: temperatūra +20°C, santykinis oro drėgnumas 65%.
Glaistymas:
Prieš naudojimą glaisto – grunto nemaišykite.Glaistą-gruntą tepkite rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai nestoresniu kaip 0,5mm sluoksniu ir išlyginkite. Dar kartą glaistyti (tepti kitą sluoksnį) galima visiškai išdžiūvus pirmajam.
Prieš dažymą, gruntavimas glaistyto paviršiaus PRO.FINISCH+ glaistu-gruntu nereikalingas (nuo apdirbto glaistyto paviršiaus rekomenduojama prieš dažymą nuvalyti susidariusias dulkes šlapiu skudurėliu arba jas pašalinti su dulkių siurbliu).
Įrankių valymas: Išplauti vandeniu.
Aplinkos ir darbo sauga: Nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

Daugiau apie prekę

Svoris
15kg
Gamintojas
PRO Colore
310151

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.