Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg
Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg

Glaistas gipsinis Fugenfuller Knauf 10kg

310035
8,90 €

(8,90 € pak.)

Su PVM

Gipsinis glaistas gipso kartono plokščių siūlėms.

Skirtas gipsinių plokščių siūlėms glaistyti rankiniu būdu, naudojant siūlių armavimo juostas, įvairių paviršių ištisiniam glaistymui. Naudojamas gipsinių, kalkinių cementinių, cementinių ar betoninių paviršių glaistymui, apsauginiams tinkavimo kampukams klijuoti, gipskartonio plokštes ant sienos klijuoti.

Medžiagą suberti į švarų šaltą vandenį, kad susidarytų medžiagos salelės vandens paviršiuje (daugiausia 1,9 litro vandens į 2,5 kg glaisto). 2-3 min. palaukti ir mentele maišyti, kol masė taps tiršta kaip grietinė. Gruntuotas gipskartonio plokščių siūles užpildyti glaistu ir įterpti siūlių armavimo juostą. Prieš dengiant naują glaisto sluoksnį įsitikinti, kad anksčiau užteptas glaistas išdžiūvęs. Savisriegių sraigtų galvas taip pat užglaistyti.

  • Tinka viso paviršiaus glaistymui
  • Būtina naudoti armavimo juostas
  • Gaminamas iš gipso su specialiais priedais

Daugiau apie prekę

Kiekis pakuotėje
10kg
Gamintojas
Knauf
310035

Apie Knauf mišiniai

Knauf – tai ne tik vokiška pavardė. Tai visame pasaulyje gerai žinomas statybinių medžiagų ir sistemų gamintojas. Drąsus požiūris į ateitį, gebėjimas žengti koja kojon su laiku, investicijos į naujoves, paprastas ir greitas sprendimų priėmimas, kūrybinė darbuotojų iniciatyva – tai išskirtiniai „Knauf“ ypatumai.

Gaminame statybines sistemas, supaprastinančias planavimą ir statybą, siūlome sprendimus ir teikiame kokybės garantijas. Siekiame įgyti savo klientų pasitikėjimą, todėl gaminame kokybiškus produktus, pradedant mišiniais, sausos statybos medžiagomis, įvairiais priedais ir baigiant produktų sistemomis. Padedame klientams įgyvendinti naujoviškus projektus ir geriname žmonių savijautą.

Knauf Istorija

Pirmiausia atsirado idėja. Kalnų inžinieriai broliai Dr. Alfons Knauf ir Karl Knauf 1930 m. susidomėjo gipsu. Jie svajojo šį stebuklingą gamtos išteklių panaudoti taip, kad statybos darbai būtų spartesni, kokybiškesni ir ekonomiškesni. Per ekonominę krizę broliai pradėjo įgyvendinti savo sumanymus ir 1932 m. Saro žemėje esančiame Perle prie Mozelio įsteigė įmonę „Gebr. Knauf Rheinische Gipsindustrie“.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1949 m., kai susikūrė Vokietijos Federacinė Respublika, įmonė atnaujino savo veiklą. Šiaurės Bavarijoje esančiame Iphofene buvo pradėta statyti gipso gamykla. Kai Vokietija išgyveno ekonominį stebuklą, bendrovė pradėjo sparčiai plėtotis ir iš nedidelės įmonės išaugo iki įmonių šeimos visame pasaulyje. Įmonės „Knauf“ kūrimo istoriją galima apibrėžti vienu sakiniu: nuo šeimos įmonės iki įmonių šeimos. Būtent „šeimos įmonės“ principai „Knauf“ atnešė sėkmę.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.