• Nuolaida
  • −30%
Glaistas LIGHT MICRO 9L

Glaistas LIGHT MICRO 9L

310292
7,50 € 10,71 € -30%

(7,50 € pak.)

Su PVM

Viduriniam ir baigiamajam glaistymo sluoksniui, geras dengiamumas, smulkiagrūdis su lengvu užpildu. Užtepamo sluoksnio storis 0,1 - 5 mm

Aprašymas

Naudojimo sritis: 

gipso kartono,tinkuotų betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui pastatų viduje prieš dažymą 1 – 5 klasės vandens dispersiniais dažais ar tapetavimą. Rekomenduojamas baigiamajam glaistymo sluoksniui.

Savybės: 

paruoštas naudojimui, su lengvu užpildu, iki 45% lengvesnis už įprastą glaistą, pasižymintis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, pigmentuojamas, gerai sukimbantis su paviršiumi, gerai matosi užteptas naujas glaisto sluoksnis, nestipraus, specifinio kvapo, lengvai tepamas, išlyginamas ir šlifuojamas, pasižymi ilgu darbo laiku, tvirtas, silpnai įgeriantis vandenį.


Paviršiaus paruošimas: 

glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą, taip paruoštus tvirtus paviršius, gruntuoti PRO gruntu SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO gruntu UNIGRUNT.


Glaistymo sąlygos: 

pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.


Glaistymas: 

prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) iki 5mm sluoksniu ir išlyginti, o mechanizuotam glaistymui naudoti specialiai šiam glaistymo būdui gaminamą glaistą su tokiomis pačiomis savybėmis. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO gruntu SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS. Prieš dažymą, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO gruntu UNIGRUNT.


Sąnaudos: 

0,1 – 5 l/m² priklausomai nuo užtepamo sluoksnio storio.


Džiūvimo trukmė: 

kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%, 1 mm glaisto sluoksniu užteptą paviršių šlifuoti galima po 10 val., o glaistas visiškai išdžiūsta po 24 val.


Įrankių valymas: 

įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.


Laikymo ir gabenimo sąlygos: 

ne žemesnėje kaip +5ºC ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!


Techniniai duomenys: 

rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – ~0.93 kg/l; skiediklis – vanduo.     

                 
Aplinkos ir darbo sauga:

nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją.

Daugiau apie prekę

Talpa
9L
Gamintojas
PRO Colore
310292

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Prekė įtraukta į patikusių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Dėmesio. Internetinė parduotuvė naudoja slapukus.
Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti puslapyje Privatumo Politika.